INFUMIA l Eklenti Paketi, Konu Tasarımı, Gif Banner, Gifli Konu Tasarımı, Harita Tasarımları, Özel Tasarım Skriptler ve dahası için! GÜNCEL KONU!

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Konuya geçmeden önce TR platformundaki takım ekiplerinin 7/24 algısını yok edeceğimizden şüpheniz olmasın.
Discord adresimizde bir gün kalarak 7/24 teknik destek nedir, görebilirsiniz.
1K Görüntülenmeli eski konumuz için tıklayınız.
(Konu tasarımı bugün değiştirilmiştir.)

Konu tasarımında eklenti paketleri kısmında koyarak kelimesi KOYARK olarak yanlış yazılmıştır. Güncellemesi yapılacaktır.

Verdiğimiz hizmetler:
Eklenti Paketleri, Özel Tasarım Skript, Konu Tasarımları, Harita Tasarımları, Sunucu Optimizasyonu
Gifli Banner, Gifli Konu Tasarımları, Kurumsal Tasarımlar, Otomasyon Programları.

Buraya tıklayarak discord sunucumuza gelebilirsin.

Son düzenleme:

mustybey1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnfumia yı tercih etmeden önce herkesteki gibi bir tereddütlerim oldu.Fakat onları tanıdıkça çok iyi ve başarılı bir ekip olduklarını anladım.7/24 destek veriyorlar ve de sadece müşterilere değil diğer üyelerede bu fırsatı tanıyorlar.Bence bu ilgiyi hak eden bir ekip.İnfumia ya Başarılar Dilerim...

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Kuşkusuz verdiği kaliteli hizmetle, verdiği destekle, bazı günler uyumayan yöneticileriyle, samimi ekibiyle ve çalışmalarıyla en iyi minecraft sunucu hizmetleri ekibi, başarılar dilerim.:şapka:

W

Wakkup

Ziyaretçi
Herhangi bir şekilde sunucu almasam da İnfumia adlı ekibi uzun süredir takip ediyorum. ForumGamerTR üzerinden yapmış oldukları tasarımları, skriptleri görerek buraya kadar yolum düştü, şahsen yolumun buraya düşmesin çok memnumum. Türkiye üzerinde bulunan en sağlam fiyatlandırma ve hizmet koşullarına sahip İnfumia ekibini yürekten ve içten bir şekilde tebrik ediyorum. İlk başta Forum üzerinde çeşitli yollar ile birlikte gönderilerinizi paylaşmaya başladığınız anda sizleri, tüm satış gerçekleştiren takımlar gibi kötü hizmet koşullarına sahip birisi olarak biliyordum; aradan uzun zaman geçtikten sonra Discord sunucunuza giriş yaptım ve verdiğiniz hizmetin sağlamlığını, müşterilerinizi kendi gözlerimle gördüm. İnfumia ekibinin yapmış olduğu satış ve hizmet koşullarından aşırı derecede memnunum. Tüm Minecraft oyuncularına ve tasarım yaptırmak isteyen üyelere İnfumia'yı öneririm. Sağlam ve güvenceli hizmet için İnfumia...

adoganok

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İlk olarak Minecraft sunucusu açacağımda çok bi tecrübem yoktu ve aldığım plugin paketleri hep yanlıştı aldığım mapler felan çok yanlış yapılmıştı.Sonrasın'da Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 'INFUMIA' discorduna katılmıştım 'INFUMIA'da ilk olarak ayberk'le tanıştım ve gerçekten çok emek veren ve müşterilerin aklında "ya ayberk bunu yapamamış" sözü kalmasın diye sabah'lara kadar uğraşan biri.Aykut'a gelicek olursak Aykut gerçekten hayal gücünü konuşturup mapleri dizayn eden biri aykut'dan ilk mapimi alırken çok beğenerek almıştım gerçekten çok sevmiştim.Kaan "Darkkandadr" oda artık skript üzerine master yapmış biri :D. 'INFUMIA' gerçekten müşterisi bile olmasanız size destek veriyor ben ayberk'in sabah 5'de müşterisiyle ilgilenmesi çok iyiydi zevk'inden dolayı değil ondan destek isteyenler sıkıntı çekmesin diye elinden geleni yapıyor diğer ekipler'e paranızı yedirmeyin derim. 'INFUMIA' bu işi hakkıyla yapan bir ekip İlerde Çok daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.

ekto02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denemeden Bilemezsin Değilmi Işte Bu Kaliteyi Denemeden Hissedemezsin.

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretsiz destek bile veren kaliteli bir topluluk eğer satın almayı düşünüyorsanız öneririm.Çoğu konuda bilgileri var ve tam destek sağlıyorlar.

bencilbukalemun

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yetkililerin verdiği destek ve hızı birçok takımdan daha iyi olup saygı çerçevesinde konuşmaktadırlar. Bilgilerinin üzerine denebilecek bir sözüm yoktur. Kısacası mükemmel bir ekip. Başarıların devamını dilerim.

Endrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hizmetler gerçekten çok iyi zaten anlatmaya bile gerek yok kalite akıyor ayrıca yetkililer size bir firma sahibi gibi değil bir dost, abi, kardeş gibi desteklerini hiçbir zaman esirgemiyorlar. İyi ki Varsınız *

MustafaPut

play.SnowNW.net
En iyi cevaplar
0
Burnuma bir kalite kokusu geliyor :) Gece saat 5 de bile destek verebilenleri takdir etmek lazım :) İyi ki varsınız :) <3

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Piyasadaki diğer takımların 7/24 algısından bahsetmişsiniz. Biz sizden başka takım tanımıyoruz bir yanlışlık olmalı. :)