Dizi Into The Night | Karanlığa yolculuk, Güneşten kaçış

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
into-the-night-netflix-review-season-1.jpg

Into The Night
Into The Night Netflix üzerinde bulunan bir Gerilim, Drama ve Bilim Kurgu temalı 6 bölümlük bir dizidir.
Dizinin oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler şunlardır;
Mehmet Kurtuluş (Ayaz), Pauline Etienne (Sylvie), Laurent Capelluto (Mathieu), Stefano Cassetti (Terenzio), Babetina Sadjo (Laura), Jan Bijvoet (Rik), Vincent Londez (Horst), Alba Gaia Bellugi (Ines), Astrid Whettnall (Gabrielle), Nabil Mallat (Osman), Ksawery Szlenkier (Jakub)
Gibi oyuncular baş rollerde bulunmaktadır.
into-the-night-cover.jpg

Dizinin Konusu
6 bölümden oluşan dizi, Dünya’da yaşanan kozmik bir felaket sonrası farklı yaşlardan ve ülkelerden gelen bir grup insanın yer aldığı bir uçakta yaşananlara odaklanıyor. Güneş ışınlarının birden bire ölümcül bir hale geldiği ve doğal yapı temelli her şeyin bozulduğu bu evrende bir gece uçuşu yapan uçağın sürekli olarak batıya uçuşunu ve bu süreçte yaşananları anlatmakta.
Dizi Hakkında
Netflix’in yeni yayına giren dizi olan Into the Night, Belçika yapımı orjinal dizisidir. 6 bölümden oluşan dizi Jacek Dukaj’ın The Old Oxolotl adlı eserinden uyarlama yapıldı. Yönetmenliğini ise İnti Calfat ve Dirk Verheye yapmakta. Dizi türkiye üzerinde'de büyük bir ilgi topladı.
Dizinin Fragmanını izlemek için buraya tıkla.

Burakydn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağolasın görüp başladım izlemeye :D 5. Bölümdeyim baya iyiymiş.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
bir türk, bir alman, bir italyan uçağa binmiş*

zFabiano

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aşırı saçma ve sıkıcı buldum diziyi. 3. bölümde falan kapattım.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Aşırı saçma ve sıkıcı buldum diziyi. 3. bölümde falan kapattım.
Bana da çok saçma gelen yerleri oldu ama izlesen de çok bir şey kaybettirmiyor 6 bölümün süreleri toplamı türk dizilerinin 1 bölümü kadar yapıyor zaten. :D