İş Kurucam Yardım Lazım

BlokMühendisi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar hayvancılık işine girmek istiyorum ama nasıl hayvana bakılır bilmiyorum ve ticaretten anlamıyorum, hayvanlara bakacak ve bunları satacak iki kişi arıyorum birde param yok bana borç verecek birini arıyorum işi kurup kar edince öderim, şimdiden teşekkürler.

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Armut piş ağzıma düş. Bu mantıkla bir ticaret yürütemezsin. Sen değil bir başkası da yürütemez. Bir işi istemek onun yapılabilir olduğu anlamına gelmediği gibi bir düzen kurmak büyük bir izlem ve çaba gerektirir. Bir işte ciddiysen kenarında mutlaka bir birikimin olmalı. Gerektiğinde ilk iki belki de üç ay zarar yazdığında bunu görmezden gelebilmelisin.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
discorddan bana ulaş

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kusura bakma ama bu işe girersen kazıklanırsın gibi geliyor. Bol şans...

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba. Biz İznik'de ataks yumurta tavukçuluğu işindeyiz. Eğer girmeyi düşünürsen bizimle ortak olabilirsin. Şu an lisans sebepleri yüzünden 1000 tavuğumuz var ama lisans alıp çok kısa sürede 3-4 çadır daha alarak tavuk sayımızı katlamak istiyoruz. Sermaye koyarsan beraber bu işe gireriz. Tavuk bakım işi bende, satışı dayım yapıyor ama ufak tefek işler çıkıyor zamanla öğrenirsin zaten. Telefondan görüşelim özelden yaz bana.