işletim sistemi iyimi ekran kartını bulursam onuda sorarım

• Konuyu başlatan Asigo64
  • Başlangıç tarihi
A

Asigo64

Ziyaretçi
işletim sistemi
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processsor4200+
ekran kartı NVİDAGEforce 9500T
(düzenlenmiştir)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Bu Ekran Kartı Değil. Çalıştır Kısmına "dxdiag" Yazarak Ekran Bölmesini Seç.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Söylediğiniz şey CPU. Yani işlemci. İşlemciye işletim sistemi denmez. Konu başlığı hatalı. Ekran kartınıza bakmak için denetim masası>aygıt yöneticisi>görüntü bağdaştırıcıları

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Söylediğiniz şey CPU. Yani işlemci. İşlemciye işletim sistemi denmez. Konu başlığı hatalı. Ekran kartınıza bakmak için denetim masası>aygıt yöneticisi>görüntü bağdaştırıcıları
Benim Dediğim de Aynı Şey Fakur :D

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Güzele Benziyor Ekran Kartı ... Ama Serisinde 9500'de İlk Çıkan Yani İlk Nesil ... 9M De Bunun Üzerine 4 Seri Daha Var ... Ki Bunlar Üst Model Ve Aşırı Fazlalar ... Gerçi Nvadia Şu Aralar Titanla Meşgul GTX-GT Serisine Odaklı... Ekran Kartın Biraz Eski Ve Pahalı ... Ve İşletim Sistemi ... Emin Değilim Ama Yonga Türü Herhalde Bi gpuz'u İndirip Söylersen Daha Memun Olucam =)

A

Asigo64

Ziyaretçi
Güzele Benziyor Ekran Kartı ... Ama Serisinde 9500'de İlk Çıkan Yani İlk Nesil ... 9M De Bunun Üzerine 4 Seri Daha Var ... Ki Bunlar Üst Model Ve Aşırı Fazlalar ... Gerçi Nvadia Şu Aralar Titanla Meşgul GTX-GT Serisine Odaklı... Ekran Kartın Biraz Eski Ve Pahalı ... Ve İşletim Sistemi ... Emin Değilim Ama Yonga Türü Herhalde Bi gpuz'u İndirip Söylersen Daha Memun Olucam =)
sağol