- İSTEK - X Ray Yasaklayıcı Eklenti ve Hile (KillAura, NoKnockBack vs.) Yasaklayıcı Eklenti - ACİL -

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da belirttiğim gibi "X Ray Yasaklayıcı Eklenti ve Hile (KillAura, NoKnockBack vs.) Yasaklayıcı Eklenti" bilen varsa lütfen yorum olarak belirtebilir mi?
Server Sürümü; 1.8.x
(NOT: Bugsuz olursa sevinirim.)​

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
spigotun antix rayını kullan.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak o da calısmakta sadece degerlerı var 1 degerını 2 yaparak aadm x ray actıgı zaman her yerı maden gorur.
ornek spigot kurulu ise spigot.yml dosyasina gir anti diye arattir cıkar orada 1 yazar ve onu 2 yap restart at ve olur.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak o da calısmakta sadece degerlerı var 1 degerını 2 yaparak aadm x ray actıgı zaman her yerı maden gorur.
ornek spigot kurulu ise spigot.yml dosyasina gir anti diye arattir cıkar orada 1 yazar ve onu 2 yap restart at ve olur.
Teşekkürler.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
X ray ve hackler demişsin.
X ray için Spigot un bünyesinde bulunan Anti X ray sistemini önerecektim zaten önermişler.

Hacklere karşı ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı tavsiyede bulunabilirim.
1 - Forumumuzdan @Muhammed2188 adlı arkadaşın yazdığı PhoenixAntiCheat adlı plugin.
Bu plugin ücretsiz olarak dağıtılmakta olup bazı hataları olduğu söylenebilir. Şimdilik güncel sürümü bekliyoruz.
2 - Spigot forumunda 5 dolara satılan AntiAura (Hack Blocker) adlı plugin. Bu plugin çok daha iyi bir koruma sağlar. Daha kesin testler yapar.
fakat dediğim gibi ücretlidir.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
X ray ve hackler demişsin.
X ray için Spigot un bünyesinde bulunan Anti X ray sistemini önerecektim zaten önermişler.

Hacklere karşı ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı tavsiyede bulunabilirim.
1 - Forumumuzdan @Muhammed2188 adlı arkadaşın yazdığı PhoenixAntiCheat adlı plugin.
Bu plugin ücretsiz olarak dağıtılmakta olup bazı hataları olduğu söylenebilir. Şimdilik güncel sürümü bekliyoruz.
2 - Spigot forumunda 5 dolara satılan AntiAura (Hack Blocker) adlı plugin. Bu plugin çok daha iyi bir koruma sağlar. Daha kesin testler yapar.
fakat dediğim gibi ücretlidir.
Teşekkürler fakat;
AntiAura'yı satın almıştım ben. Şöyle bir sorunu var, kendi Spigot Protokolü olmadan çalışmıyor.
PhoenixAntiCheat'te de bir kere deneme yaparken hile iken atmamıştı. Hile değilken atmıştı. Sallamasyon bir şey yapıyor sanki öyle gibime geldi.

armszr28

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@NoPermissions Spigot forumunda 5 dolara satılan AntiAura (Hack Blocker) adlı plugini sana SKYPE"den vericegim.
Calistirmak İcin Gerekli Pluginleride Yanında Vericegim. Denendi Calisiyor.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler fakat;
AntiAura'yı satın almıştım ben. Şöyle bir sorunu var, kendi Spigot Protokolü olmadan çalışmıyor.
PhoenixAntiCheat'te de bir kere deneme yaparken hile iken atmamıştı. Hile değilken atmıştı. Sallamasyon bir şey yapıyor sanki öyle gibime geldi.
Kendi spigot protokolü derken onu anlayamadım.
1.7.10 - 1.8.7 arasında sorunsuz çalışıyor bende.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi serverimda kullandıgım bir özellikten bahsedeyim;

Oyuncu vurdugunda Saldırıyı sonlandırırsın.
sonra oyunculun elindeki item ne ise Örn Demir Kılıc, ona göre kendin bi damage yazarsın ve onu kurban oyuncunun canından azaltırsın