[İstek] Zor Seviye Atlama Plugini/Skripti

kırmızıkapşonluçocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar burda yardımcı olan çok arkadaş olsa da pek aradığım şeyi bulamıyorum sayılır ama bu kez isteğim basit yani basit olacağını tahmin ediyorum tabi mümkünse.

Şimdi;
Bir plugin mcde level almayı çok zorlaştırması gerekiyor atıyorum 20xp ile 1 level oluyorsak bu sınırı artırıp 50 ile almamız gerekiyor mesela çok çok zorlaştıracak bir şey bunu yapabilir misiniz ?
Mcnin normal ayarlarında oyuncu çok hızlı seviye atlıyor bu da işime gelmiyor daha zor olması gerekiyor zombilerden düşen xp azalmayacak ama level alma daha zor olacak böyle bir şey yapmanız mümkün mü ?

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorsun, minecraftta level atladıkça seviye sınırı artıyor. İşte bunu kullanarak bir şeyler yapabilirsin. Onun dışında if ve else, on gibi komutlar kullanarak yapabilirsin. Örneğin;

on level up:
if player's xp is larger than 49:

stop
else:
cancel event

Tamamen kafadan sıktım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

kırmızıkapşonluçocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biliyorsun, minecraftta level atladıkça seviye sınırı artıyor. İşte bunu kullanarak bir şeyler yapabilirsin. Onun dışında if ve else, on gibi komutlar kullanarak yapabilirsin. Örneğin;

on level up:
if player's xp is larger than 49:

stop
else:
cancel event

Tamamen kafadan sıktım. Umarım yardımcı olmuşumdur.
Biliyorum ama benim serverimde metin2 tarzı silahlar seviyeyle tutuluyor ve bilirsin bi kılıcın üzerinde Seviye: 1000 yazması pek mantıklı olmaz ilk 100 seviye Allah'ın belası olsun istiyorum 1 ay oynayan birisinin ancak gelebileceği if player's xp is larger than 49 bu olay level sınırını yükseltmeye mi yarıyor ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an kodlar aklımda değil ama moblardan düşen expleri örneğin %30 şansla iptal edersen (cancel event) %30 daha zorlaşır oyuncuların seviye alması.

HqeS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim bu konuyla ilgili sana skript kodluyorum hem moblar var levellerine göre hemde item düşürüyorum xp de az geliyor :D
ama bekle azcık :D

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
istediğin şeyleri pm at hemen kodlayayım :)

kırmızıkapşonluçocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an kodlar aklımda değil ama moblardan düşen expleri örneğin %30 şansla iptal edersen (cancel event) %30 daha zorlaşır oyuncuların seviye alması.
Galiba böyle dediğin gibi mantıklı ve o yüzde değerini değiştirdikçe tüm moblardan düşen xpyi de değiştirmiş olurum eventlerde falan %50ye vs çıkarırım mantıklı hoşuma gitti teşekkür ederim de :D bir de kodlayabilen biri olsa :D[DOUBLEPOST=1431960457,1431960399][/DOUBLEPOST]
ben script bilmiyom ama şu mantıkla bir şey yapabilirsin.
XP geldiğinde hemen sileceksin ve sildiğin kadar x verecen ve x=50 olduğunda seviyeyi 1 yapacaksın...
Bu da mantıklı ama diğeri sanki daha pratik olur gibime geliyor kimseyi uğraştırmak istemiyorum :D

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
skillapi kullan. eklentiler forumunda tanıtımı var.