İzlemenizi tavsiye ettiğim animeler

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Hepinize mutluluk dolu bir akşamdan selamlar :durt:

Bugün sizlere izlemenizi tavsiye ettiğim bir kaç anime mevcut.

1) Attack on titan (Shingeki no kyojin)

1. Sezon 25 bölüm + movie
2. Sezon 12 bölüm + movie

Ana karakterler: Eren Jeager, Mikasa Ackerman ve Armin Arlert

İnsanlık devler tarafından yok olma eşiğinde. Eren annesi dev tarafından yenildikten sonra intikam alacağına yemin eder, ve bunun üzerine asker olmak için eğitim görür.

2) No Game No Life (NGNL)

12 bölüm + movie

Ana karakterler: Sora, Shiro, Jibril ve Stephanie Dola

Oyun Tanrısı diye bilinen Tet. Sora ve Shiro tarafından yenildikten sonra bu dünya'ya ait olmadığını düşünürler. Ondan sonra başka bir boyuta geçiş yaparlar.

3) Akame Ga Kill (Akame Ga Kiru)

24 bölüm

Ana karakterler: Akame, Tatsuya, Bulat, Leone, Mine, Najenda, Lubbock ve Sheele

Tatsuya ve arkadaşları köyünü yoksulluktan kurtarmak için başkente gitmiştir. Arkadaşları öldürüldükten sonra Tatsuya intikamını almak için Nigh Raid denen ekibe katılır.

İyi günler dilerim :b :durt:

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerde Tokyo Ghoul Nerde Boku No Hero Acadamia

Hem Noragami Nerde Az Daha Ekle

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
No Game No Life ın yarıda kesilmesi biraz üzmüştü şahsen. Kaliteli bir animeydi fakat devamı gelmedi.
Akame ga kill de gerçekten daha çok bilinmesi gereken animelerden birisi. Az bilinmesi animeye birazcık haksızlık ediliyor gibi.
3- One Outs ( Çok bilinmeyen animelerden eklemek istiyorsan bu animeyi eklemeni tavsiye ederim. Az bilinen ama izlenmesi gereken animelerden birisidir.)
4- Claymore ( Bu da çok bilinmiyor fakat yine izlenebilirliği çok yüksek bir anime )
___
Yani konu güzel fakat biraz eksik ve sade gibi gözüküyor.

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime çizgifilmdir anlayın bunu artık pepee daha güzel bir anime hem burdakilerden ben çok seviyorum her menemen yaptığım zaman youtube a pepee izle yazıp pepee izlerim (bir ara ciddi ciddi izledim ehehuehhueuheu) hemen kafama vurmayın zaten beni tanıyan anlamıştır şaka amaçı yazdığımı ehuehuehuehu şimdi... Tokyo Ghoul nerde diyen arkadaş sana tam bir zaman kaybı olan animeleri saymamı istermisin yan etkileride var bunun ultroll üstünde test edilmiş bu animeler ultroll a izletilmiş ve ultroll'un harddiski bozulmuş işte bu animeler (Tokyo Ghoul , Pepee minecraft oynuyor , DeathNote , No Game No Life , FairyTail ve aşqlı maşqlı ergen animeleri) bunlar benim şahsi kararım ama çoğu kişiye göre Tokyo Ghoul zaman kaybı bir anim "Qameqi : İNSAN ETİ YİYEMEM BEN İNSANIM İNSAN" lan neren insan öle insan gözü mü olur bir ergenin insan eti yememek için attığı trip animenin yarısı ve bu öznel bir şey değil nesnel bir şey

Önerdiğim animeler daha doğrusu anime bir sürü anime yığmakla uğraşmak istemiyorum
Fullmetal Alchemist: Brotherhood izleyin bence tavsiye ederim

No game no life ı sevmemek için geçerli bahanelerim var​

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Teşekkürler, yararlı konu. Eline sağlık.

Anime izlemek güzeldir. Otaku olmak saçmalıktır. İyi forumlar

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bu animeler neden %90 gibi kısmının konusu aynı oluyor acaba sadece karakterler vs farklı gördüğüm kadarıyla oda birbirine benziyor da neyse :S
Dizilerdeki tür seçimi gibi bir şey varmı acaba bunlarda Örneğin: Sherlock - Elementary gibi yada ne bileyim işte aklınıza gelebilecek daha binlerce tür. Örneğin teknoloji temalı bir şey aradım bulamadım tek bildiğim çocukluğumda tv de çıkan Code Lyoco galiba başkada bir şey bulamadım.
Şuana kadar hiç anime izlemedim bir merak ettim geçenlerde o kadar millet izliyor ne buluyor bunda bu kadar dedim girdiğim sitelerde tür diye bir şey yok toplasan 3-5 farklı şeysi var galiba birisi aydınlatırsa sevinirim.
Tür çeşitliliği neden yok ?
Hep aynı konulu şeylerimi izliyorsunuz ?
Her filmde illaha bir +18 içerik varmı ?
Neden herkes anime denildiğinde 2-3 tane isim hariç başka bir şey söylemiyor ?
Vs vs aydınlatın beni.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu animeler neden %90 gibi kısmının konusu aynı oluyor acaba sadece karakterler vs farklı gördüğüm kadarıyla oda birbirine benziyor da neyse :S
Dizilerdeki tür seçimi gibi bir şey varmı acaba bunlarda Örneğin: Sherlock - Elementary gibi yada ne bileyim işte aklınıza gelebilecek daha binlerce tür. Örneğin teknoloji temalı bir şey aradım bulamadım tek bildiğim çocukluğumda tv de çıkan Code Lyoco galiba başkada bir şey bulamadım.
Şuana kadar hiç anime izlemedim bir merak ettim geçenlerde o kadar millet izliyor ne buluyor bunda bu kadar dedim girdiğim sitelerde tür diye bir şey yok toplasan 3-5 farklı şeysi var galiba birisi aydınlatırsa sevinirim.
Tür çeşitliliği neden yok ?
Hep aynı konulu şeylerimi izliyorsunuz ?
Her filmde illaha bir +18 içerik varmı ?
Neden herkes anime denildiğinde 2-3 tane isim hariç başka bir şey söylemiyor ?
Vs vs aydınlatın beni.
Ergo Proxy izle teknoloji temalı ve biraz farklı gelebilir. Ha animelerde de dizi sektöründe olduğu gibi para kazanma çabası var zaten bolca görebilirsin bir ecchi animesi basıp parayı kapıyorlar o yüzden pek farklı seri gelmiyor.