Jar dosyasını istediğim JRE ile açmak

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Bugün küçük bir sıkıntı ile karşınızdayım. Bunun cevabını forumun %99'luk kısmının bilemeyeceğini düşünsem bile bunu sorayım. Ben bir program yaptım. Ama bu programı belirli bir JRE dosyasından açmam gerekiyor, çünkü bu programı açacağım başka bir bilgisayarda Java yükleyemiyorum. birçok farklı yönteme başvurdum ama çoğu işlemedi.

Düşündüğünüz bir çözüm var mı?

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
JRE'yi kurmadan uygulamayı çalıştırmak istiyorsunuz sanırım? Eğer öyleyse bildiğim kadarıyla imkansız. Java'yı neden yükleyemediğinizi belirtirseniz belki yardımcı olunabilir.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
JRE'yi kurmadan uygulamayı çalıştırmak istiyorsunuz sanırım? Eğer öyleyse bildiğim kadarıyla imkansız. Java'yı neden yükleyemediğinizi belirtirseniz belki yardımcı olunabilir.
Yani yüklememek benim istediğim bir şey. Daha doğrusu bu programı flash disk ile okul bilgisayarına götürücem. Gerisini anlarsın sanırım.

JRE olmadan tabii imkansız. Ben sadece "belirli bir JRE ile" bunu yapmak istiyorum. Yani o flash disk içindeki JRE kullanılsın istiyorum. Normalde jar dosyasını çalıştırmak için JAVA_HOME diye bir değişken ayarlanması gerek. Ama onun için de admin şifresi gerekiyor. O JAVA_HOME değiştirilmeden JRE kullanımını nasıl sağlayabileceğimi sormak istemiştim :)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0