dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa hiçbir zaman plugin videosu çekmeyin. Javayı çekiyorsunuz zaten biraz kafa yorup yabancı forumlardan öğrenmeye çalışsınlar. Sonuçta araştırmayı sevmeyen biri neden developer olsun ki? Ayrıca,videodan önce dersi eğlenceli yapacak ornek projeler yapabilirsiniz.
Eh, bir bakıma haklısın tabi. Örnek, eğlenceli projeler yapacak kadar ilerlemedik sanırım daha ama önerini dikkate alacağım. Yine de plug-in için ekstra seri veya video çekme durumu dediğim gibi benim eğlence anlayışımın o anki haline bakıyor ^^.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Derslerin güzel, şimdik sadece bi göz attım fakat ilerde izleyip javayı öğrenebilirim.
Sadece tek önerim olacak, ülkenin 480p si zaten öyle açık yeşille falan yazma 720p izleyemiyoruz zaten okuyamıyoruz hani :)

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle takip edeceğim ve üzerinde duracağım bir kanal daha.. Elinize, dilinize ve parmaklarınıza sağlık, bu arada nedense nick'inizi "Didodoksit" olarak okuyorum...

dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Derslerin güzel, şimdik sadece bi göz attım fakat ilerde izleyip javayı öğrenebilirim.
Sadece tek önerim olacak, ülkenin 480p si zaten öyle açık yeşille falan yazma 720p izleyemiyoruz zaten okuyamıyoruz hani :)
Pek dikkat etmemiştim, daha dikkatli olurum teşekkür ederim

Kesinlikle takip edeceğim ve üzerinde duracağım bir kanal daha.. Elinize, dilinize ve parmaklarınıza sağlık, bu arada nedense nick'inizi "Didodoksit" olarak okuyorum...
Eheh, ben teşekkür ederim :D. Didodoksit daha mı iyi acaba..