Jungle Meraklılarına // Cennet Adaları Survival Map // Survival

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar ben Oğuzhan.Bugün sizlere yaptığım yepyeni Survival Mapi vereceğim.
---------------------------------
Bu Mapi Kimler İçin Yaptın ?
Jungle Sevipte Birtürlü Seede Kavuşamayanlar İçin Yaptım :p

Logo Neden Bu Kadar Kötü ?
Çünkü abiniz Fotoşop Bilmiyor :(

Hangi Sürümlerde Oynayabilirim ?
Valla çoğu sürüme olması lazım 1.6.4 ve Üstünde Oynayın

Yaparken Hangi Programları Kullandın ?
World Painter ve Minecraft Teamextreme Launcher :p

Arkadaşımla Oynayabilirmiyim?
Oyna.Kim Tutar Seni :D
---------------------------------

FOTOLAR

NOT : Bu Mapin Normal Bir Jungledan Pek Farkı Yoktur Sadece Daha Büyüktür,Ağaçlar Daha İlginçtir vs.Yine Normal Dünyadaki Gibi Iron vs Maden Bulma Oranları Aynıdır.

Spawn Alanı : -7 67 11

Link
https://www.mediafire.com/?8hkoc2n2cv1qma7

Virustotal https://www.virustotal.com/tr/file/...cd1cf11eeeb3a0b6dee14e04/analysis/1409781031/

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cennet adaları nedir yahu :D Otel ismi gibi ^^

M

MUHDE

Ziyaretçi

Eyer bir kişiyi kendinden daha küçük bir düzeyde görüyor isen sen kendini çoh püyüh bir şey sanıyırsın demektir bunada ego denir sen insan dışı bir varlıkmısınki bir kişiyi kendinden küçük görüyorsun hepimiz insanız farklılığımız yok kıdemli veya kıdemsiz ''sana sormammı gerekiyor'' zaten başlıca bu anlattığım şeyi temsil eden bir kelime/cümle oluyor adam sana ^^ ifadesi yapıyor sen ise ona atar yapma çabalarındasın :(

Uzatmayacağım dedim sende uzatma.Tamam

''.'' kullanımı seni ciddi gösterir ciddi görünür isen başkaları sana saygı duyamaz şöyle düşünebilirsin biri bu konuya gelipte ''berbat.'' dese veya ''pek sevemedim bazı hataları var ^^'' dese hangisi sana daha güzel anlamlı gelir tabiğh ''pek sevemedim bazı hataları var ^^'' o yüzden senin konuna gelipte ''pek sevemedim bazı hataları var ^^'' yazanları dışlar isen benim gibi ''Berbat.'' lar gelir konuyu sapıtıp kaçarlar anlatabüldüm umarüm :(

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eyer bir kişiyi kendinden daha küçük bir düzeyde görüyor isen sen kendini çoh püyüh bir şey sanıyırsın demektir bunada ego denir sen insan dışı bir varlıkmısınki bir kişiyi kendinden küçük görüyorsun hepimiz insanız farklılığımız yok kıdemli veya kıdemsiz ''sana sormammı gerekiyor'' zaten başlıca bu anlattığım şeyi temsil eden bir kelime/cümle oluyor adam sana ^^ ifadesi yapıyor sen ise ona atar yapma çabalarındasın :(
Uzatmayacağım dedim sende uzatma.Tamam