JURGENCRAFT | JURGENCRAFT.NİTRADO.NET | EFSUN | KÖYLÜ TİCARET | KLAN SAVAŞLARI | RÜTBE | OTOSATIŞ

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz ?

• Güzel

Kullanılan: 3 15.8%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 5 26.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 36.8%
  • Çok Güzel

Kullanılan: 4 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    19

ShirnkTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam sürekli crash alıyorum serverde ?

Orjinal ile denedim crack ile denedim fakat 2 sindede girerken crash veriyor neden acaba arkadaşlarımda öyle bir sorun yok ?

awdo44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam sürekli crash alıyorum serverde ?

Orjinal ile denedim crack ile denedim fakat 2 sindede girerken crash veriyor neden acaba arkadaşlarımda öyle bir sorun yok ?
farklı bir client ile giriş yapmayı deneyin

+

Sunucu Açık + 30 online yorumlarınız bizim için değerlidir.

Sunucu Aktif + 30 online yorumlarınız bizim için değerlidir lütfen yorum yazın :)

Sunucu Aktif +30 online yorum bırakın :)

LtUNAHANL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Allah Size Akıl Fikir Versin Sunucularda reklam yapmaya Utanmıyormusunuz. Ramazan Ramazan Emek çalmaya ?
Vicdanınız Rahattır Umarım Emek hırsızları...

Alın İfşa.

awdo44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Allah Size Akıl Fikir Versin Sunucularda reklam yapmaya Utanmıyormusunuz. Ramazan Ramazan Emek çalmaya ?
Vicdanınız Rahattır Umarım Emek hırsızları...

Alın İfşa.
Bak kardeşim ramazan ramazan insanların günahına girme sunucumda böyle bir oyuncu bile yok sunucumuzu kötüleme amacıyla böyle bir şey yapıyorlar onların adına özür dilerim ama adminin bile hile kullandığı bir serverde oyuncuların hile kullanmadığını nasıl kanıtlayacaksın merak ettim kısacası hackcraft.

LtUNAHANL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak kardeşim ramazan ramazan insanların günahına girme sunucumda böyle bir oyuncu bile yok sunucumuzu kötüleme amacıyla böyle bir şey yapıyorlar onların adına özür dilerim ama adminin bile hile kullandığı bir serverde oyuncuların hile kullanmadığını nasıl kanıtlayacaksın merak ettim kısacası hackcraft.
Pekiya Sizin Kanıtınız Varmı Ben Kanıtımı Sundum. Ve Ve 'Adminin Hile Kullandığı Server Demişssinde' Adminler İçin Hile Zaten Önemli Biyerlere Speedle Hızlı Gitmek için Bak Şimdi Sen Beni Kötülemeye Çalıyosunuz En azından Biz sizin Kimi EMEK ÇALMIYORUZ HOCAM Ben KANITIMI SUNDUM KARDEŞİM BENİM KANITIM VAR AMA SİZİN YOK OZAMAN şşşşş.

awdo44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pekiya Sizin Kanıtınız Varmı Ben Kanıtımı Sundum. Ve Ve 'Adminin Hile Kullandığı Server Demişssinde' Adminler İçin Hile Zaten Önemli Biyerlere Speedle Hızlı Gitmek için Bak Şimdi Sen Beni Kötülemeye Çalıyosunuz En azından Biz sizin Kimi EMEK ÇALMIYORUZ HOCAM Ben KANITIMI SUNDUM KARDEŞİM BENİM KANITIM VAR AMA SİZİN YOK OZAMAN şşşşş.
http://i.hizliresim.com/mLR1NP.png Hahaha bunu baya oyuncularımdan araştırarak buldum sunucumda olmayan bir nick ile serverinde reklam yapılıyor benim gelip konumu kötülüyorsun bu çocuk tavırlarından kurtulman gerek olgunlaş biraz adminler için hile önemli speedle hızlı gitmek demişsin oyundan /speed type speed ismin yazarak hızlı gideceğini bilmiyorsun ve kurucu olmuşsun senin günlük 10 kişi çeken serverinde reklam atacak kadar düşmedim benim forumda konum varken neden öyle bi gereksinim duyayım :))))

Sunucu Günceldir yorumlarınızı bekliyoruz.

Sunucu aktifdir yorumlarınız bekliyoruz +30 online

konu günceldir + 30 yorumlarınızı bekliyoruz.

Konu Güncel +30 Online Yorumlarınızı Bekliyoruz.

SUNUCUYA GELECEK DEV GÜNCELLEMELER SUAN SUNUCU BAKIMDADIR EGLENMENIZ ICIN ACIKTIR YAPILAN HERSEY SIFIRLANACAKTIR.

> Jurgencraft sunucusu dev güncelleme
> Website aktif edilecek (Siteden kayıt)
> Kitlihungergames sunucusu açılacak + 30 Online hedefimiz.
> Rütbe sistemi sıfırlancak 15 yeni rütbe eklenecek. İlk hafta %50 indirim rütbelere
> Süpriz sandık sistemi aktif edilecek.
> Sunucu sürümü 1.7 1.8 e geçecek.
> Vip oyuncuların vipleri geri verilecek süresi bitmediyse.
> Jurgenvip hammadde oluşturulacak.
> Yetkili alınacak (Skypeden beni al vs yazanlar alınmayacak)
> 1 rehber 2 denemerehber 2 reklamcı 1 moderator alınacak
> 30 tl ye son rütbe olan titan satın alınabilecek fiyatı (150m)
> Ve çok dahası sizlerle 1 hafta içinde
> Jurgencraft.nitrado.net > Faction
> Jurgengamings.nitrado.net > KitliHungerGames
> KitliHungergames 24 Map İçerecek
> 40 dan fazla kit (gereksizleri çıkardık.)
> 7/24 Aktif Yetkililer
> Eski hungergames zevkini size yaşatacaktır
> Sizde bu eğlencenin bir parçası olmaya ne dersiniz ?

JURGENCRAFT DEV GUNCELEMEDEN SONRA TEKRAR SİZLERLE