Jurgeoncraft REZİLLİĞİ Bi Gelin

Jurgeoncraft kapanmalımı

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

LtUNAHANL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar İlk Önce Beni Dinleyin Lütfen şu an Okadar Çok SinirliyimKi Elimden Bi kaza Çıkıcak Birilerin Modemi Yanıcak Çünkü Neyse Bakın Konuyu Başından Anlatıcam Ayrıntılı Olarak...
Şimdi Benim Kendi Serverimde Oynarken Günün birinde Serverimde Reklam yapıldı Jurgeoncraft tarafından !!
İlkinde Bişi Demedim Yaşlarına Bağladın Çocuktur diye
2. Reklamda Bunların Serverine Geldim Hocam Serverde Kurucu Aktifti Bende Dedim Siz Niye Reklam Yapıyonuz Ramazan Ramazan Atıp değilmi
Dedikten Hemen Sonra Banladı
Bende Delirdim Başka Nickle Serverlerine Gelip Saldırı Yapıp Çökerttim Bundan Sonraki Olaylar Bu Herifler Hiç durmadı HERGÜN REKLAM YAPMAYA BAŞLADILAR
SS Aldım Onların Formlarına Attım Sonra Bu Kişiliksizler İse Sahta SS Yapmışlar Yani Serverlerinde Benim Oyun Nickimle Girerek Sahte reklam yapıp Komplo Kurmuşlar Ve Benim Forumuma Attılar Bu Görgüsüzler Hala Durmuyo reklam yapıyolar DELİRCEM Bİ GÜN BULCAM ŞUNLARI YA
Bunlarda SSLER

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALLAHA KÜFÜR EDİYORLAR ARKADAŞLAR AYIPTIR YA

BatuGez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim sunucumdada reklam yapiolardi emek hirsizi bunlar kardeşim yapacak bir şey yok biyere kadar reklam yapar biri bigun bi vurur sunucuya peert.. Az vurmadik o sunucuya adam pes etmiyor yine reklam yine reklam

LtUNAHANL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim sunucumdada reklam yapiolardi emek hirsizi bunlar kardeşim yapacak bir şey yok biyere kadar reklam yapar biri bigun bi vurur sunucuya peert.. Az vurmadik o sunucuya adam pes etmiyor yine reklam yine reklam
Kardeşim Bıktım Vallahi Deliricem Yaw

OrhanBeyPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuncularına örnek olman gerekmiyormu ?

LtUNAHANL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuncularına örnek olman gerekmiyormu ?
Kardeşim HİLEYLE OYUNCUMU KESİYORUM :D Sadece Fly Açıyorum Okadar Birde Böyle Düşün Birde Örnek olman Gerekiyo diyosunda Ben Serverde ARKDAŞLAR BENDE HACKVAR Diye Bağırmıyorum Biraz Mantık PLS :D

BatuGez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bro hack kulananlarin çoğu ws atmior bende kulaniom map yapmak için sadece flighti isime yarior :kaş:

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Zavallı HarakiriCraft yine ve yinee sunucuma bakarak yapmış. Artık pes yani, sunucumun eski tablosuna bakarak aynısını yapmış yüzsüzler gibi. Abisi az emeğinle yapsan olmuyor mu? İlla çalmak mı gerekiyor ? İlla başkasının serverine bakarak yapmak mı gerekiyor? Hadi cevapla, dinliyorum.