Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Yardım Köylü tembelleşti, çalışmıyor.

Mucosoft

Obsidyen Madencisi
Oyun Sürümü
1.14.4
Öncelikle bir gübre makinesi ve çiftlik kurdum. Bu çiftliğin yanına bir köylü koydum ve işi aldı. Fakat tohum attığımda üstüne almadı ve tarlaya bakmadı. Fakat ticaret yapılıyor. Bu çiftçi neden çalışmıyor? Eve gitti evden dışarı pek çıkmıyor.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
Çiftçi olduğundan eminsek, çiftçinin evinin ve çiftçinin kullandığı eşyaların yakın bir yerlerde olduğundan emin olmamız gerekiyor.

aynkarşim

Taş Madencisi
bunalıma girmiş olabilir, dişi ise işçimiz depresyon haplarını öneriyorum(her ne kadar hiçbir işe yaramasa da). eğer erkek bir işçimiz ise kendisi tez zamanda demir kılıç ile kafasına bir tane vurulmasını öneriyorum, ancak çok keskin yerinden olmalı, bu heriflerin aklı sonradan başına geliyor

Mucosoft

Obsidyen Madencisi
Çiftçi olduğundan eminsek, çiftçinin evinin ve çiftçinin kullandığı eşyaların yakın bir yerlerde olduğundan emin olmamız gerekiyor.
Merhaba @AdexTR, çiftlik ve bina içinde yatağını hazır ettim. Hatta yatağı çiftliğe bile kurdum. Fakat sonuç alamadım. Tohumları da almıyor. Bu köylüleri yumurta ile oluşturup iş veriyorum. Çiftçi oluyor ama çalışmıyor.

Üst Alt