Kaliteli Vds Sağlayan Firmalar ?

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar aklınızda bulunan veya daha önce kullandığınız ucuz ve kaliteli vds hizmeti sağlayan firma varmı acaba ? minecraft sunucusu için.
Batıhost, hanibu, 1sunucum hariç.

Bybomber

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden hanibuyu hariç tuttun ?

Bybomber

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 yada 4 olsa gerek ad değiştiren bir firma pek tekin gelmedi ayrıca onu yazmamın nedeni haberdar olduğum anlamına geliyor.
Ben hanibudan bir satıcı değilim almayı düşünen birisiyim sadece neden tercih etmediğini merak ettim bildiklerini anlatır mısın ? Fiyatlarının ucuz olması cezbedici fakat bende pek rahat değilim o konuda

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hanibudan bir satıcı değilim almayı düşünen birisiyim sadece neden tercih etmediğini merak ettim bildiklerini anlatır mısın ? Fiyatlarının ucuz olması cezbedici fakat bende pek rahat değilim o konuda

http://mygamehosting.net/ şuanki adı hanibuya giremessin dolandırıcı olduklarını sanmıyorum fakat sunucu işlerinde acemi olduklarını söyleyebilirim tabi bu şans verilmeyeceği anlamınada gelmez tabi.

Bybomber

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
http://mygamehosting.net/ şuanki adı hanibuya giremessin dolandırıcı olduklarını sanmıyorum fakat sunucu işlerinde acemi olduklarını söyleyebilirim tabi bu şans verilmeyeceği anlamınada gelmez tabi.
Kullandın mı daha önce bildiklerini anlatır mısın ? Forumda veya herhangi bir yerde sunucusuna rastlamadım bu da bir anlamda şüpelendiriyor.

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Asıl adımız Hanibu ve 2013 yılında beri daha çok teamspeak hizmeti ile öne çıktık. Mygamehosting ise, google da aramalarda pek çıkmamamız sebebiyle oluşturduğumuz klon sitemiz. Sorularınız olursa iletebilirsiniz.