Kanal Açıcağım Ama Bir Sorun Var.

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben İntro yaptım çektiğim videoyla nasıl birleştireceğim ? yardım :domuz: :domuz: :domuz:

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazı programlar var onlarla birleştirebilirsin ama intro konusuna gelecek olursak o biraz zor eyer bilgin yoksa birinden yardım alabilirsin veya internetten bazı sitelerde imtro yapma makinası var onu kullanabilirsin (dvix converter videonu birleştirmeye yardımcı olur örnek)

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bazı render veya edit programları vardır.Hatta çoğu kişi bilmesede Windows Movie Makerda bunlardan biridir.İşte youtube kanalına bu programlarla editlediğin videoları koyacaksın

Vegas Pro 11 gibi edit programı bul sonrada internete rehberini ara onlar daha detaylı anlatır.

Veya direk intro videonu youtubeye yükle her video yüklediğinde youtubenin özel edit ayrıcalıklarıyla birleştir.

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vegas Pro Ve Movie Maker Var Ama İkisindede Birleştirmeye Çalıştığımda ERROR Veriyor Movie Maker da Şöyle Yazıyor İntroyu Yüklemeye Çalıştığımda "C:\Users\Evrim\Documents\intro.mp3.avi alınamadı. Seçenekler iletişim kutusunda Codec bileşenlerini karşıdan otomatik yükle onay kutusu seçilmediğinden istenen codec karşıdan otomatik yüklenmedi." Sony Vegas Ta Birleştirdim Kaydelilirken Hata Verdi :([DOUBLEPOST=1390418524,1390414867][/DOUBLEPOST]Bu acil bir şey ama ? :(