KAPANDI

ThePluginer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu insanlar bu sunucuya nereden girecekler..s.s
(IP Adresi yok.) :p

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Puanım: 2/10 (Buildler kötü!)

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bannen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni kötü. 1.9 o kadar yenilik varken build yetersiz olmuş sunucuya girmedim sadece eleştirerek yanlışlarınızı söylüyorum kötü algılamayın ama konu ve build i düzenlerseniz iyi olur.

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni kötü. 1.9 o kadar yenilik varken build yetersiz olmuş sunucuya girmedim sadece eleştirerek yanlışlarınızı söylüyorum kötü algılamayın ama konu ve build i düzenlerseniz iyi olur.
Teşekkürler en kısa zamanda telafi ediceğiz :)

Erkutonur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biz bile 1.9 server açsaydık daha iyi olurduk ki açıcaz

LikeLoPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sıkıntı yok kapısırız
Sizin Bu KENDİNİ BEĞENMİŞ tavırlarınızdan Forumca Bıktık Lan. Yettiniz Arttınız bile. İnsanların Her Açtığı server'a Kötü Diyosunuz, Güzel olsa bile, bir server açtınız 3 kere resetlediniz kaldırdınız. yeni server açtınız 1.9 diye maaşallah kalka kalka atmosferi deldiniz. ama bu birtek siz 1.9 server açabilirsiniz anlamına gelmiyor tabbii. 3 Admin 3 Hesap Açmışsınız Gelenin Geçenin server'ına girmeden Eleştiri yapıyorsunuz, Yüzsüz Pislikler. Ben Burdan Söylüyorum, Bunu Okuyan Arkadaşlarım.. OYUN SİRENİ adlı Server'a Girmeyin. Kendini Beğenmişliğin Tavan Yaptığı Bi Server, Bugün Yada Yarın Reset Çekerler zaten, Daha Açtıkları server 5.gününde oyuncuların yarısında p4 setler end itemleri var hemde hayvan gibi, artık nasıl bir survival'sa

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin Bu KENDİNİ BEĞENMİŞ tavırlarınızdan Forumca Bıktık Lan. Yettiniz Arttınız bile. İnsanların Her Açtığı server'a Kötü Diyosunuz, Güzel olsa bile, bir server açtınız 3 kere resetlediniz kaldırdınız. yeni server açtınız 1.9 diye maaşallah kalka kalka atmosferi deldiniz. ama bu birtek siz 1.9 server açabilirsiniz anlamına gelmiyor tabbii. 3 Admin 3 Hesap Açmışsınız Gelenin Geçenin server'ına girmeden Eleştiri yapıyorsunuz, Yüzsüz Pislikler. Ben Burdan Söylüyorum, Bunu Okuyan Arkadaşlarım.. OYUN SİRENİ adlı Server'a Girmeyin. Kendini Beğenmişliğin Tavan Yaptığı Bi Server, Bugün Yada Yarın Reset Çekerler zaten, Daha Açtıkları server 5.gününde oyuncuların yarısında p4 setler end itemleri var hemde hayvan gibi, artık nasıl bir survival'sa
:) Unutmayınki her server sonsuza dek açık olmayacaktır :) Bu arkadaşlarda daha toy bu işlerde . İlerde görüşürüz arkadaşımla :)

biz bile 1.9 server açsaydık daha iyi olurduk ki açıcaz
:) Daha iyisini yapabilirsiniz :)

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
normal bısı adamlar urasıp cabalıyolar normal bısı end ıtemlerı burda gelıpte server resetlendı dıye konusma yapman yanlıs bikere ve gırmeyın dıye yorum yapmıssın begenmıyorsa oynama kotu yorumlarını kendıne sakla