kapandı.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KAPANDI!!!!​

Son düzenleme:

HasanEsİs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
rehber atarlı atarlı cevap vermeleri arkadaşı bize sövüyor mute atmıyo bi dedim atarlanma dedim kurucuya şikayet etcem dedim 10 dk mute yedim bu rezalet düzeltilmeli !!!

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rehber atarlı atarlı cevap vermeleri arkadaşı bize sövüyor mute atmıyo bi dedim atarlanma dedim kurucuya şikayet etcem dedim 10 dk mute yedim bu rezalet düzeltilmeli !!!
Rehberimizi zaten bugun alel acele aldık. Saçma sapan şeylere mute atmıyor oyunda bizzat gördüm. Spam veya küfürden mute yemişsindir ama şikayetin üzerine rehberimizi değiştiriyorum.

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beğenmedim serveri, market bomboş neredeyse

Theia

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Map Gayet Güzel Sunucuda Güzel
Oynanılabilir Sunucu

CreationEpicTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paket BetaCraft Ve LoveGame Birleşim Edit Map Güzel İlgili Yetkili Yok FeatherBoard Lag Yaratır Diye Düşünüyorum Puanım 10:4

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket BetaCraft Ve LoveGame Birleşim Edit Map Güzel İlgili Yetkili Yok FeatherBoard Lag Yaratır Diye Düşünüyorum Puanım 10:4
Tahminin yanlış essentials ve group manager betaCraft ın ve silkspawner gibi pluginler diğerlerini 6 7 paketten aldım LoveGame'i hiç kullanmadım. Mapi kendimiz yaptık. İlgili yetkili aslında var ama oyuncuların sorunu zaten yok girince herzaman bunu yazıyorum sen bana dek gelmemişsin. Ben genelde panel deyim ve plugin editliyorum tabii ki günümün çoğu dışarıda geçiyor. Adminlerimiz Giriyormu girmiyormu bilmiyorum yakın zamanda onlarlada ilgilenecegim featherboard lag yapabilir fakat 6GB ram oldugu için bunu karşılıyor serverde pingim 50'nin altında değil lag varsa sizden kaynaklı . İyi Günler...

Huzi01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya bıraz daha bilgi yazmalısın