Kasma Sorunu :/

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Arma 3 de kasma problemim var :/ ve nedenini bilmiyorum :( belki optimizasyon sorunu da olabilir oyunla ilgii ama bir bakmanızı istedim belki değiştirebiliriz diye. Bilgisayarımın özellikleri;
işlemci: 4 core Intel i7 2670QM 2.20@GHz 4
GPU: Amd Hd 7690M XT
RAM: 8 GB
Laptopum BF4 ü high kaldırabiliyor 30-40 bazen 50 fps ama arma 3 de low da standart da high da aynı hepsinde 20-30 fps arası alıyorum bazen araba sürerken 14 bile oluyor. Şimdiden sağolun :)[DOUBLEPOST=1417194190,1417034492][/DOUBLEPOST]Merhaba arkadaşlar gördüm ki kimsede bunun bir çaresi yok. Fakat ben kendim biraz araştırma ile bazı şeyler yaptım ve arma 3 ün oyundan atma problemini çözdüm yani kısmen :/ kısmi olan kısmı ise şu ne zaman multiplayer rpg server olsun girsem fps 15-30 arası oluyor ve ne zaman araba alsam oyundan atıyor. İşte yeni sorun bu galiba önceden de buymuş çünkü 60 fps de singleplayer oynayabiliyorum ama multide atmaya başlıyor siz ne düşünürsünüz ? Yardım edebilirmisiniz bilginiz varmı bu konuda şimdiden sağolun :)

Son düzenleme:

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun optimizasyon özürlü olduğu için normaldir kasması.

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın bugün de şöyle bir hata oldu oynadım 40 dakika falan bi anda (30 fps altına düşmedi bu arada ) mavi ekran verip pc yi kitledi bende hemen kapattım :) ne sorunlu oyunmuş vallaha bi ağız tadı ile oynayamadım. Peki sizce mavi ekranı neden verdi ?