Kendi Survivor Series Kadrolarım Sil Baştan

Yasaksiz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bana en uygun gelen senaryoyu yazdım umarım beğenirsiniz.

Öncelikle Natalya Çok Sıktı Çıktığı Bir Maçta Sakatlanır.Sonra mecbur olarak kemerini bırakır.Kemeri kime vereceğim diye Fatal 5-Way Elimination Maçı ayarlarım.
Maçda olacak isimler ise:Tamina,Charlotte,Tamina,Becky Lynch,Carmella Bulunur.
Bu maçın sonunda Charlotte İle Carmella kalır.James Ellsworth Carmellaya yardım eder Carmella kazanacakken Ric Flair gelir James Ellsworthü bir güzel pataklar Carmellanın dikkati dağılır Charlotte bir finisher ile maçı alır.Hayırlı Olsun NEW SMACKDOWN WOMAN CHAMPİONSHİP CHARLOTTE
Ve Survivor Seriesdede Süper Kalitede bir maç izleriz(Alexa Bliss Vs Charlotte)

Eee Smackdown Womens Teamden 1 kişi ayrıldı orayı kim dolduracak.
tabii ki süper zekam sayesinde bir kaç ay önce return yapan Maria Kannelis ablamızı arka plandan alır maça koyarım return yaptığından beri ilk defa bir işe yarar.

Wwe Erkekler Kadrosu için fatal 5-Way Maç ayarlarım
Maçta yer alacak isimler:Sami Zayn,Kevin Owens,Aj Styles,Luke Harper,Erik Rowan
Bu maçdan yeni bir feud çıkartırım Luke Harper,Erik Rowan Feudu Bu feudda en çok beni etkileyen kişi Survivor Series kadrosunda olur maçı Sami Zayn alır.Kewin Owens ile Aj Stylese maç ayarlarım maçı kazanan Survivor Seriesi Kaptı Aj Alır burda fena bir trollük yaparım ve Owensida Survivor seriese alırım.
Şimdilik Kadromuz(RandyOrton,KewinOwens,AjStyles,SamiZayn'dir)Erik Rowan Luke Harper feudunu kısa keserim ve Luke Harpere veririm Bu güzel kadroya Luke Harperda eklenir.
SmackDown Erkekler Kadrosu Tamamdır:(Randy,Kewin,Aj,Sami,LukeH)

SmackDown Tag Team Maçını The Usosa Veririm Kemer Onlarda Kalır.

Smackdown Raw 6 Ve Ya 8 Tag Teamın Bulunduğu Maçın Kadrosunu Çıkartırım:NewDay(BigE,Kofi),Breezango,The Ascension,The Shining Stars,MojoRawley&Zack Ryder
Bu kadroda tamamdır.

The Miz VS Baron Corbin Maçı İzleriz Survivor Seriesde

Son Maç Olaraksa Jinder Mahal VS Brock Lesnar

SmackDown Live Bitti.

Rawa Geçelim

Kadınlar Kemer Alexa Blissde Kalır Alexa Bliss VS Charlotte izleriz

Kadınlar Kadrosu için 2 VS 2 Tag Team Maçı Yaparım (Bayley&Sasha VS Nia Jax&Emma)Bu maçı Nia,Emma Alır.Fakat Bayley&Sasha çok güzel bir performans gösterir ve onlarıda kadroya alırım.
Kadınlar Kadrosu:((AliciaFox,Bayley,Sasha,NiaJax,Emma)Fakat bir aksilik olur AliciaFox Sakatlanır maça çıkamayacak durumdadır yerine Asukayı Getiririz.Ve Kadro Tamam

WWE Erkekler Kadrosu:Buraya 4 kişi maalesef bulabilirim :(Kane,BraunStrowman,Booman(Roman)Baba,FinnBalor) Olur
1 Kişi kim olsa diye düşünürüm John Cena desek film çekimlerinde Brock desen maçı var Bir bakarız Samoalıların Joe Geri Döner Ve Kadroya onu alırız.(SamoaJoe,FinnBalor,BoomanReigns,Braun,Kane)

6 Man tag team için kadrom:MattHardy&JasonJordan,Cesaro&Sheamus,TheClub,TheRevival,HeatSleater&Rhyno,
MizTougre

Baron Corbin VS The Miz izleriz

Son maç olarak ise Brock Lesnar VS Jinder Mahal olurdu.

Bunun için Yarım Saat uğraştım sonunda bitti umarım beğenirsiniz.

Son düzenleme: