• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

İstek Kişisel logo istiyorum

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben kendime 'BerkayKBL' adı ile ilgili logo istiyorum. Sadece B harfi ile de olabilir, BerkayKBL de olabilir, Berkay da olabilir size hangisi daha kolay gelirse. Bu logoyu her yerde kullanacağım, forumda, discord da, gmail de, youtube de ... bu yüzden benim için çok önemli. Lütfen ücretsiz yapacaklar söylesin, para verecek durumum yok. Buradan yazın derim fakat foruma pek girmiyorum Discord adresimden (BerkayKBL#0252) ulaşırsanız daha çabuk yanıt verebilirim.

brkytr

Parti zamanı geldi!
Ayın Personeli
Ekip Denetmeni
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh Hali
İnternette bazı ücretsiz logo siteleri olabiliyor. Onlardan yapabilirsin.

LordOfDeath_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
senin özel istediğini 40tl ye satanı gördüm ve sen bunu ücretsiz istiyorsun pek mümkün değil dostum bence ücretsiz bir tane acemicede olsa kendin yapmaya çalış.

İnfumia

Tasarım Ekibi
Kısıtlı Hesap
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Ruh Hali
DM aracılığıyla ulaşırsan sana ufak bir hediye gönderebiliriz.