• 3 Eyl 19
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

İstek Kişisel logo istiyorum

DRAGON19052

Zombi Katili
Mesajlar
187
Puanları
600
Ben kendime 'BerkayKBL' adı ile ilgili logo istiyorum. Sadece B harfi ile de olabilir, BerkayKBL de olabilir, Berkay da olabilir size hangisi daha kolay gelirse. Bu logoyu her yerde kullanacağım, forumda, discord da, gmail de, youtube de ... bu yüzden benim için çok önemli. Lütfen ücretsiz yapacaklar söylesin, para verecek durumum yok. Buradan yazın derim fakat foruma pek girmiyorum Discord adresimden (BerkayKBL#0252) ulaşırsanız daha çabuk yanıt verebilirim.
 

BayOreo

Zombi Katili
Mesajlar
231
Puanları
880
Ruh Hali
İnternette bazı ücretsiz logo siteleri olabiliyor. Onlardan yapabilirsin.
 

LordOfTürk

Hayatta Umduğunla Değil Bulduğunla Yetin !
İçerik Yöneticisi
Mesajlar
848
Puanları
1,370
senin özel istediğini 40tl ye satanı gördüm ve sen bunu ücretsiz istiyorsun pek mümkün değil dostum bence ücretsiz bir tane acemicede olsa kendin yapmaya çalış.