Kingsky.rabisu.com /adakit,/adafly/ihale 1.8x

ObsiCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hakkımızda.png

2.5 GBRAM,
30 Kişilik sınır,
IP: Kingsky.Rabisu.com
Kesinlikle ve Kesinlikle ilgili yetkililer,
Ölçülmüş bir lag oranı ile karşınızdayız > %0 Lag
Bütün buglar engelli oranı > %97.5
13/08/2017 Tarihinde açılan bir Efsane...
çizgi2.png

Şimdi size İlgili Kadromuzdan Bahsedeyim

kadromuz.png

Kurucu:Efecan
Admin: Omrecan
Admin: Arda

çizgi2.png

Oyuncu Takası (Oyuncuya Shift+sağ tık)

✔Adakit ile 5 Golem Spawner 10 Stack Elmas Block (/adakit)
✔Taşlardan Elmas Blok,Zümrüt Blok,Altın Blok,Demir Blok ve End Taşı (1k Level Verir)

✔Her gün Saat 1 De Event
✔Vip Lere Özel Kasalar
✔/warp takas'da 100k Level Veren Blok,30 Lvl Veren Blok Ve Çeşitli Setler Mevcut
Gelmesini İstediğiniz İstek Ve Önerilerinizi Oyun İçin Yada Skype'den İletiniz

çizgi2.png

><Kesinlikle Küfür Etmek Yasaktır.
><Bug Bulup Kullanmak Yasaktır Kurucuya Bildirilmelidir.
><Reklam Yapmak Yasaktır.
><Oyuncuları Aşşağılamak Ve Hakaret Etmek Kesinlikle Yasaktır.

><Hile Kullanmak Yasaktır.
><Spam/Flood Atmak Yasaktır.
><Yetkiliden İtem Para Vb İstemek yasaktır.
resimler.png

Spawn
spawn.png

Arena
arena.png

Balıkçı
balikci.png

Market
market.png

Daha Ne Bekliyorsun, Hadi Oyuna! ObsiCraft.Rabisu.com

Son düzenleme:

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel gözüküyor gerçekten güzel pl ler var puanım 9/10 (1 puanı balıkçıdan eksilttim biraz acemice olmuş)

nerfenhd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server güzele benziyor bence begenerek oynuyacagım <3

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Admininiz gereksiz ban atmakta ve saygısız. Sunucu güzel oynuyoruz lakin 2 saatir arkadaş yosunlu taş nasıl envantere gelir onu araştırıyor bir ufak yardım edeyim dedim boşuna uğraşmasın diye direk ''oha ben malım bunu bi sen akıl edebilirsin değilmi'' diyip ban attı. çoluk çocuğa yetki veriyorsunuz sanırım kim bilir belkide arkadaşın felandır. herneyse beni ilgilendirmez. Konuşurken saygı çerçeveri içersinde konuşursa daha iyi olur. Haksız yere atılan banımında kaldırılmasını istiyorum emek verdim sonuçta o kadar emeğe saygısızlıktır bu.

Kusura bakmayın bu konuşmayı skypenizden veya ayrı bi iletişim adresinizden atmak isterdim lakin konuda skypenizi göremedim ve geç oldu skypenizi soracak kimse olmadığından buraya yazdım artık siz gördüğünüz zaman cevap verirsiniz iyi günler...

ObsiCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admininiz gereksiz ban atmakta ve saygısız. Sunucu güzel oynuyoruz lakin 2 saatir arkadaş yosunlu taş nasıl envantere gelir onu araştırıyor bir ufak yardım edeyim dedim boşuna uğraşmasın diye direk ''oha ben malım bunu bi sen akıl edebilirsin değilmi'' diyip ban attı. çoluk çocuğa yetki veriyorsunuz sanırım kim bilir belkide arkadaşın felandır. herneyse beni ilgilendirmez. Konuşurken saygı çerçeveri içersinde konuşursa daha iyi olur. Haksız yere atılan banımında kaldırılmasını istiyorum emek verdim sonuçta o kadar emeğe saygısızlıktır bu.

Kusura bakmayın bu konuşmayı skypenizden veya ayrı bi iletişim adresinizden atmak isterdim lakin konuda skypenizi göremedim ve geç oldu skypenizi soracak kimse olmadığından buraya yazdım artık siz gördüğünüz zaman cevap verirsiniz iyi günler...
Olan Sorundan Dolayı Özür Dilerim Banınızı Kaldırdım