Kled Rehberi; Kanser şovalye ve ödlek kertenkele skaarl.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar sizlere League of Legends oyunundan FELAKET ULTRA ÇOK SEVDİĞİM karakter olan kled karakterini tanıtmak istiyorum. Hızlı ama dolu dolu bi anlatım olucak okumaya devam edin.

Kled bana kalırsa oyunda en iyi kule altı girebileceğiniz karakteridir. Pasifi olan ödlek kertenkele skaarl sayesinde eğer skaarldan düşerseniz kulenin saldırızı üzerinizden gidip en yakın dost hedefe yöneliyor bu sayede hem tanklayıp hemde kuleden sıyrılabiliyorsunuz. Başka bir avantajı kanser şovalye olması, neden böyle dediğimi sorucak olursanız aşırı fazla vuruyor gerçekten çok fazla Q + E kombosundan bahsetmiyorum bile.

Taktik: Rakibinizin sıçra atıcağını düşünüyorsanız önce bir kere e atıp bekleyin. Rakibiniz sıçrasını kullandığı anda e'ye tekrar basarak üzerine hücum edin. Bunu sadece sıçra ile kullanmak zorunda değilsiniz.

Ana Eşyalar;

Kabiliyet;
Rünler;

Neden Kaşif kabiliyeti?
Eğer skaarlın canı biter ve skaarldan düşerseniz düşmanınıza vurarak tekrar skaarlın cesaretini yenileyebilrisiniz ve bunu yaptığınızda canınız maxsimum canınızın %60'ı dolacaktır. Bu gerçekten korkunç bir rakam ve bu kabiliyetin +15 hız bonusu ile düşmanınızdan hasar almadan vurkaç yapabilirsiniz.
Neden Metanet kabiliyeti?
Canınız %25'in altında iken%200 civarında can yenilemesi veren bi kabiliyet koridorda canınız çok az olsa bile minionlardan pasifinizi doldururken bu kabiliyet sayesinde de canınızı hızlıca yenileyebilrisiniz.
Neden Savaş şevki kabiliyeti?
Kara baltayla birlikte birlikte birikiyor. Verdiği saldırı gücü gerçekten yüksek ve W yeteneğinin seri olmasıylada hızlıca doldurabiliyorsunuz.

Neden kara balta?
Savaş şevki gibi W yeteneğinizle hızla pasifini biriktirebiliyorsunuz ve verdiği hareket hızıyla cidden kaçılması zor bir rakip haline geliyor.
Neden Haşmetli hydra?
W yeteneğinin son vuruşuyla birlikte çok ciddi bir hasar veriyor. Ayrıca verdiği can ve hasar miktarıda oldukca cazip.
Neden Koruyucu melek?
Eğer pasifinizi dolduramadan ölseniz bile koruyucu melek aktifinde pasifiniz sıfırlanmıyor ne kadar doldurduysanız öyle kalıyor ve kalktığınızda hızlıca pasif açabilirseniz ölümsüzlüğün formülünü bulmuş kadar olabiliyorsunuz. Ayrıca eksik olan zırh ve büyü direncini sağlıyor.

Birde şöyle bir bug var. Eğer koruyucu melek ile düşman basesinde ölürseniz pasifiniz bekleme süresinde olsa bile doluyor.

Son düzenleme:

TurKhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sağlam şampiyon, eline sağlık.

Kabiliyet sayfası bende farklı gözüküyor neden acaba.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir build. Bende support mainim. Braum baba rehberi yapmayı düşünüyorum. :D