konu-dışı_irl

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Her an verdiğiniz kararlar verebileceğiniz milyonlarca kararı eliyor, geriye elinizde kalanlarla (karakter) şekillendiriyorsunuz, etkilendiğin herhangi bir görüş (kendi görüşünde olabilir) o milyonda bir verdiğin kararların karakter şekillendirme doğrultusunu etkiliyor, yani bir saat içinde onlarca karakter oluşturup silebilirsin, ya da benim gibi hiçbir şey yapmadan oturabilirsin, ara sıra o an oturmak yerine o anki karakterini değiştirip 5 metre ötedeki atıştırmalığa uzanabilirsin. Yani kısacası
Veya sadece çok fazla Entellllektüel şeyi izlemezsin ve gereksiz çıkarımlarla havalı olmazsın

Scully

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Veya sadece çok fazla Entellllektüel şeyi izlemezsin ve gereksiz çıkarımlarla havalı olmazsın
Şekil A'da da gördüğümüz üzere, bir düşünceyi sadece izlediği veya okuduğu şeylerden öğrendiğini zannedip, kendi çıkarımlarında bulunamayacağını zannedecek kadar önyargı taşıyan kişilikler, ayak bastığınız toprağın ortak karakter özelliklerini gösteriyor, sonuçta atacağınız o milyonlarca adım içerisinde gerçekleşmesi olası olan durumlarınız toplumun üzerinizde bıraktığı etkilerden şekilleniyor. Bunları yazarken parmaklarım çok yoruldu, şimdi ya bana pizza yollarsın ya da sana animeyi kötülerim.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şekil A'da da gördüğümüz üzere, bir düşünceyi sadece izlediği veya okuduğu şeylerden öğrendiğini zannedip, kendi çıkarımlarında bulunamayacağını zannedecek kadar önyargı taşıyan kişilikler, ayak bastığınız toprağın ortak karakter özelliklerini gösteriyor, sonuçta atacağınız o milyonlarca adım içerisinde gerçekleşmesi olası olan durumlarınız toplumun üzerinizde bıraktığı etkilerden şekilleniyor. Bunları yazarken parmaklarım çok yoruldu, şimdi ya bana pizza yollarsın ya da sana animeyi kötülerim.
Düşünebildiğimi nereden çıkarttın ki

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
telefondan açıyorsun forumu önce bi kapatma tuşu belli belirsiz tam sayfa reklam ardından sağ altta sayfanınyarısını kaplayan ve üsttede sayfanın 4 de 1 ini kaplayan başka bir reklam... Telefondan foruma girilmemesini sağlamakta pek başarılılar, eğer amaçları buysa...