Konu kilit.

ArdaTankuş_LORD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merabalar Sunucunuzun Açılmasını Sabırsızlıkla Beykliyorum Peki Alımlar Olacakmı Rehberlik Discorddan Görüşsek İyi Olur :)

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, konu tasarımını beğenmedim. Sistemler kısmında "clearlag ve kit"'leri özelleştirmenize güldüm zaten olması gereken bir eklenti, sistem değil. Ayrıca diğer sunuculardan farksız, basit bir sunucu. İlk kez sunucu açıyordan 1.8'i tercig etmemelisin 1.12, 1.13'de internette sistem sayılacak hazır bir sürü plugin var en azından oradan kitle toplayabilirdin. Bence sürümünü yükseltip tekrar dene bu yolda başarılı olamazsın bir abi tavsiyesi. Abi kelimesini çarpıtacaklar şimdi açıklamasını da yapayım: "Yaşıyorum bitkin halim, bak savaşım bitti abi. Yaşım kardeşinse, düşüncemdir senin abin." Başarılar!

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Utanmadan bir de forumda tek lapisli survival yazdın mı o başlığa cidden

Kadircan35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, konu tasarımını beğenmedim. Sistemler kısmında "clearlag ve kit"'leri özelleştirmenize güldüm zaten olması gereken bir eklenti, sistem değil. Ayrıca diğer sunuculardan farksız, basit bir sunucu. İlk kez sunucu açıyordan 1.8'i tercig etmemelisin 1.12, 1.13'de internette sistem sayılacak hazır bir sürü plugin var en azından oradan kitle toplayabilirdin. Bence sürümünü yükseltip tekrar dene bu yolda başarılı olamazsın bir abi tavsiyesi. Abi kelimesini çarpıtacaklar şimdi açıklamasını da yapayım: "Yaşıyorum bitkin halim, bak savaşım bitti abi. Yaşım kardeşinse, düşüncemdir senin abin." Başarılar!
Abim, öncelikle ilk defa sunucu açtım pluginleri,skriptleri yeni yeni öğrendim Allaha şükür. Bi hayalim vardı açmak onu'da beceremedim.

Kadircan35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- Sunucu güncelleniyor.
- Sunucu 21:00'da AKTIF.
- Tüm oyuncularımızı bekleriz.