• minecraft serverminecraft server

Bilgilendirme Konunuzu Nasıl Üste Çıkarabilirsiniz?

Cardinal41

Ahanda Peynir
Site Yöneticisi
Mesajlar
1,139
Puanları
3,640
Ruh Hali


Merhabalar. Konu güncelleme işleminin yeni halinin bildirim yoluyla duyurusunu yapmış olmamıza rağmen hala sorulmaya devam edilen bir durum olması sebebiyle tam olarak açıklamasını yapmak istiyoruz. Minecraft Türk Sunucuları Kategorisinde konunuza mesaj yazdığınızda forum listesinde bulunan "Sunucu Yorumları" kısmında görünmeyecektir. Orada görünmesi için konunuzdaki ilk mesajın sağ üst kısmında bulunan "Yükselt" butonunu kullanmanız gerekiyor.

125933

Ayrıca bu güncelleme işlemini 24 saatte bir yapabilirsiniz, eğer o gün güncelleme yapmışsanız o buton şu halde olacaktır:

125934

Bu olayın yorum ile üste çıkarmaya göre getirisi nedir peki, ona gelelim. İlk olarak güncelleme kuralı dahilinde herkesin günde 1 güncelleme yapabilmesini kesinleştirmiş oluyor (daha adil bir sistem), ikinci olarak yan hesap ile güncelleme işleminin önüne geçmiş oluyoruz, böylece konusunu güncellemek için sayamadığımız kadar yan hesap açan üyelerimizin sunucu tanıtımlarını kapatmamış ve kendilerini yasaklamamış olacağız. Bunlara ek olarak sayılacak birkaç şey daha var fakat bunlar şimdilik yeterli. Bu güncellemeyle birlikte konunuzu artık bu şekilde güncelleyebilirsiniz. Herkese iyi forumlar.

Gamer Türkiye Forum Yönetimi

 

Melihoper

★★★★★
Kıdemli Editör
Süper Üye
★ Aktif Kullanıcı
Mesajlar
350
Puanları
1,000
Ruh Hali
İşe yarar bir güncelleme olmuş
 

LordSk

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
19
Puanları
20
Kesinlikle mesaj kasmıyorum ve harika bir güncelleme olmuş demek için buradayım.