• rabisu

Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık l SATILDI l REDGAMER l Biz emek veririz, siz çalarsınız! l İnfumia Tasarım Ekibi l

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret

Sizlere RedGamer adlı sunucuya yapılan konu tasarımını sunmaktan gurur duyarız. Kendilerine yönetim ekibimizden Bycakr'ın evcil hayvanının ameliyatı ve yine yönetim ekibimizden Clgnturk'ün okul ve iş dolayısıyla aktifliğinin gün içerisinde %100 lük bir düşüş yaşamasından kaynaklı geç teslimatını yaptık. Kendilerinden forum önünde gecikmeden ötürü özür diler, şahane tasarımımızı sunmaktan bir defa daha gurur duyarız.
Sizlerde böyle çalışmalar istiyorsanız, bu mesaja tıklayın! İnfumia Tasarım Ekibi!
Sitemiz yakında aktif olacaktır.

İnfumia # YAKINDA

( Gif tarafımızdan yapılmamıştır, konu görselliğini şenlendirmek amacıyla eklenmiştir. )

Önemli bilgilendirme : Bugün forumda çıkan bir olay konusunda tarafımıza skinler internetten alıntı tarzı bir saldırı düzenlendi. Yapan kişi direk olarak tasarımı çalan kişi. Bunu yüzüne vurduğumuzdan ötürü bize saldırmak için skinleri seçti. Buna şunu söylemek isterim, bu skin tasarımları vb. internette FREE olarak verilmektedir. Bunları düzenleyip, şekle şemale sokmak asıl iştir. Bunu başarabildiğimize inanıyoruz.
Tekrardan teşekkürler!

DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ
Sponsor
Özel Üye
Ehemmiyet
★ Aktif Kullanıcı
Öncelikle yapmış olduğunuz güzel tasarım için ekibinize teşekkür ediyoruz.
Gerçekten onca yoğun işinizin arasında bizlere böyle fazlasıyla güzel bir hizmet vermeniz sizlerin başarısıdır.
Şuanda forumda görmüş olduğumuz en iyi tasarım ekibisiniz ve kendinizide geliştirmeye devam ediyorsunuz.
Alan memnun veren memnun derler, çok doğru bir laf.

Başarılarınızın devamını diliyoruz.
Daha iyi yerlere geleceğinize cani gönülden inanıyoruz.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Gerçekten onca yoğun işinizin arasında bizlere böyle fazlasıyla güzel bir hizmet vermeniz sizlerin başarısıdır.
Şuanda forumda görmüş olduğumuz en iyi tasarım ekibisiniz ve kendinizide geliştirmeye devam ediyorsunuz.

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz, kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Böyle güzel sunucularla çalışmak bizi daha da çok memnun ediyor açıkcası. Nice yeni çalışmalara :)

Ferdifalanfilanx

Fscoiety
Sponsor
Kıdemli Editör
Özel Üye
Metanet
Ruh Hali
Güzel bir paylaşım güzel bir hizmet ve gene @İnfumia ekibi başarılarınızın devamını dilerim
Ve kedinin son durumu nedir bir şeyi yok ya inşallah kedinizi ne kadar çok sevdiğinizi bilirim.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
genelde konu tasamlarında siyah kırmızı ve beyaz renklerini sevdiğimden dolayı renk seçiminiz gözüme hitap etmedi ama bir emek var tebrik ederim başarılarının devamını dilerim

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
genelde konu tasamlarında siyah kırmızı ve beyaz renklerini sevdiğimden dolayı renk seçiminiz gözüme hitap etmedi ama bir emek var tebrik ederim başarılarının devamını dilerim
Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum fakat konu tasarımında "Siyah" olan kısmı bana işaretleyip buradan yollar mısınız?

startcraft

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum fakat konu tasarımında "Siyah" olan kısmı bana işaretleyip buradan yollar mısınız?
orada belirttiğim siyah renk benim sevdiğim renkler arasında sizin konu ile alakası yok siyah renk için örnek istiyorsanız atabilirim ki galiba gördüğüm konu tasarımlarına da siz yorum yapmıştınız

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
orada belirttiğim siyah renk benim sevdiğim renkler arasında sizin konu ile alakası yok siyah renk için örnek istiyorsanız atabilirim ki galiba gördüğüm konu tasarımlarına da siz yorum yapmıştınız
Bu konuya, bu konuyla alakalı yorum atmanızı rica edicem. Bu konuda siyah yok, kırmızı beyaz ve lacivert rengi mevcut. Ek olarak uyumun güzel olduğunu düşünüyorum fakat diğer bir tasarımda size bir etiket atarım bu renkleri kullanmadan. Tekrar teşekkürler.

LavivaSurvival

IP:152.89.245.40:40172
Sponsor
Ruh Hali
Tasarım nedense pek güzel gelmedi yani renk uyumundan olabilir.
onun dışında emek verilmiş gzl.​

AnadoluNW

Kömür Madencisi

Güzel tasarım olmuş .. .Başarılar ...

MedetYldrk

play.mineprime.tk
Özel Üye
Kabiliyet
Ruh Hali
Kontrasttan mıdır bilemedim fakat gözüme hoş gelmedi. Başarılar

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Eleştiri yapmanın anlamı "ben daha iyisini yapıyorum" demek değildir. Baltalamakta değil, bir cümlenizde "eleştirmeden önce" deyip, diğer cümlenizde "baltalamak için sebep" demeniz daha da komik. Benim yorumum zerre baltalama içermiyordu. Tamamen yanlışlarınızı yazdım. Ayrıca bana hiçbir şey açıklamadan "bunu size açıklıyorum" demeniz de komik elbette. Bir çalışmaya herkes "çok iyi, mükemmel, müthiş" demek zorunda değil. İyisi mi birkaç eleştiri görün profilime girerek. Sonuçta yabancı olduğunuz şeyler.
Komik olmayın, eleştirisiyle ünlü birine burada eleştiriyi anlatmaya kalkmanız saçma olmuş. @Bycakr profilime girebilme şansınız olsaydı bunları söylemeye tenezzül edebilecekmiydiniz orası da meçhul. Şimdi rica ediyorum, konumdan ve mesajlarıma gereksiz cevap vermekten 'Çıkış' yapınız.

Anathory

Marangoz
Komik olmayın, eleştirisiyle ünlü birine burada eleştiriyi anlatmaya kalkmanız saçma olmuş. @Bycakr profilime girebilme şansınız olsaydı bunları söylemeye tenezzül edebilecekmiydiniz orası da meçhul. Şimdi rica ediyorum, konumdan ve mesajlarıma gereksiz cevap vermekten 'Çıkış' yapınız.
Elbette eleştirisiyle sözde ünlü birini tanıyorum. Fakat herkesin kendi alanları mevcut ve kesinlikle tasarımda iyi değil o ünlü kişi. Ayrıca mesajımda hangi kısmın baltalama olduğunu gösterir misiniz? Öğrenmiş olurum şu eleştiri ünlüsünü.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Elbette eleştirisiyle sözde ünlü birini tanıyorum. Fakat herkesin kendi alanları mevcut ve kesinlikle tasarımda iyi değil o ünlü kişi.
Bilmediğiniz şeylerden dolayı yorumlarınızı sakınmanız gerekmekte :p
Tasarım ekip üyemizde Aykut tarafından yapıldı. Bir olay hakkında tam bilginiz yoksa konuşmaktan sakının siz bence.
Neyse konuyu uzatmayacağım, ortalığı sürekli bir süre sonra gelip kızıştırmaktan vazgeçin.

Anathory

Marangoz
Bilmediğiniz şeylerden dolayı yorumlarınızı sakınmanız gerekmekte :p
Tasarım ekip üyemizde Aykut tarafından yapıldı. Bir olay hakkında tam bilginiz yoksa konuşmaktan sakının siz bence.
Neyse konuyu uzatmayacağım, ortalığı sürekli bir süre sonra gelip kızıştırmaktan vazgeçin.
Tamam o halde şöyle yapalım; siz bana baltalamalarımdan bahsedin bende haklı olduğunuz sürece sizi "kızıştırmaktan" vazgeçeyim, uzun bir süre. Ha?

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Tamam o halde şöyle yapalım; siz bana baltalamalarımdan bahsedin bende haklı olduğunuz sürece sizi "kızıştırmaktan" vazgeçeyim, uzun bir süre. Ha?
Sizin yaptığınız eleştiri, eleştiri olsa hiç ses çıkarmam. Ama özellikle tasarımcılığa yeni başlayan kişilerin açtığı konulara berbat eleştiri yapıp, o kişiyi tasarımdan soğutuyorsunuz. Bu kendinizi yüceltip başkalarını alçaltmaktan başka bir şey değil. Buna ek olarak farklı ismini vermeyeceğim bir forumda düşüş konusu açıp aynı şekilde eleştirilerinden dolayı o forumu terkeden biri olarak burayıda kaybetmeyin.