Yardım Lane Seçmekte Zorlanıyorum

Switchnesz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar uzun süredir jungle oynuyorum. şu an en iyi oynadığım lane jungle fakat eskiden katarina oynuyordum. Jungle oynarken sürekli aklım katarina'ya geri dönüp mid oynamakta kalıyor. Mide geçince de jungle oynamak istiyor canım. Ayrıca katarina'yı 130k kadar oynadım ve hala mavi ustalık bile yapamadım, 100k'dan sonra çok ara vererek oynadım fakat bundan dolayı iyi katarina oynuyamıyorum gibime geliyor. Fakat genelde oyunu katarina ile taşıyabiliyorum. Sizce katarina otp olmalı mıyım? Ya da mid oynamalı mıyım? Yoksa jungle'da kalmam daha mı iyi olur, lig kasmak istiyorum gerçekten. şu an gold'um.

BoşCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adc kas biraz, birini bul bot pre yapın. Hem lig kasarsın hem eğlenceli olur, sıkılmazsın yani.

Switchnesz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adc kas biraz, birini bul bot pre yapın. Hem lig kasarsın hem eğlenceli olur, sıkılmazsın yani.

Adc oynamak çok güzel bir şey fakat nedense ben pek beceremiyorum, iki kişilik lane olarak hem de nişancı modu olarak kite gibi şeyleri beceremiyorum. Ondan dolayı mid veya jungle daha çok ilgimi çekiyor.

BoşCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adc oynamak çok güzel bir şey fakat nedense ben pek beceremiyorum, iki kişilik lane olarak hem de nişancı modu olarak kite gibi şeyleri beceremiyorum. Ondan dolayı mid veya jungle daha çok ilgimi çekiyor.

Bir ara bende aynı böyle düşünüyordum ve sadece mid, jungle veya top lane'de oynuyordum ancak birkaç kere adc deneyince cidden sarıyor.

Switchnesz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir ara bende aynı böyle düşünüyordum ve sadece mid, jungle veya top lane'de oynuyordum ancak birkaç kere adc deneyince cidden sarıyor.

Bunu deneyeceğim şahsen sabah akşam adc oynayan ve gerçekten aşırı güzel oynayan bir arkadaşım var. Ondan da tavsiyeler alacağım bu konuda. Çok teşekkürler. :)