Laptop Takılma Sorunu

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Bizim evde ne eski ne de yeni bir laptop var. Bu laptop son zamanlarda bayağı bir yavaşladı ve biz de W8 kurduk. Format atmadık. Çok takıldı dedik kaldırmadı herhalde W7 kurduk bu sefer de bir sayfada takılıyor, görüntü garipleşip gidiyor ve PC kendini resetliyor. Bazen de görüntü gidip geliyor ve Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve Windows bu durumu kurtardı falan diyor. Acaba sorun nedir ? W8 Kurmadan önce PC W7 idi ve kaldırıyordu.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Alındığında içinden gelen varsa CD ile yoksa koduyla ilk halini tekrar kurun. Belki düzelecektir.
Belki de bilgisayar iyice eskimiştir (örnek: benimki 5 senelik masaüstü :D) benimki de geçişlerde çok yavaş o yüzden bekleye bekleye kullanıyorum ben de.

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dizüstü bilgisayarlar genelde çabuk bozuluyor. Hele hele kötü bir markaysa eyvah. O bilgisayarın geri dönüşüme gitme vakti gelmiş bence ama istersen format atmayı deniyebilirsin. Aslında servisede gönderibilirsin.

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya cevap vermenizi istemiştim laptopları kötülemenizi değil... Masaüstü bilgisayarımın kasasını elimde taşıyacak değilim !

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dizüstünü kötüledim. Çünkü işi bitmiş ve düzelicek bir tarafı olduğunu sanmıyorum, anladın mı ? :D

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Önce USB girişinden bir besmele oku, ardından iki adım uzaklaş, marşı aç ve o7 (saygı duruşu)... :sgül:

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wow wow wow wow!
Sence eski bilgisayara yeni işletim sistemi yüklemek iyi mi?

NOT: Marka özelleştirmeleri, tek çözüm LINUX

TRHercules

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendini resetlerken mavi bir ekran çıkıyormu ?
Çıkıyorsa RAM yetersizliğindendir ya RAM takcan yada çöpe :D