LastKnightMC.batihost.com | Factions | Bugsuz Hilesiz Lagsız | Ve Eğlence İçin Sende Katıl.

StabilAdam

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 2 Haftadır Açık Pluginlerimiz/Maplarımız Güzel Fakat Fazla İlgi Görmediği İçin Oyuncumuz Az.

1536337591560.png

Spawn.png

1536337591560.png

JakuziVipHammadde.png

1536337591560.png
JakuziRutbeHammadde.png

1536337591560.png

JakuziMarket.png

1536337591560.png

Lapis.png

1536337591560.png

Sunucu İp:
LastKnightMC.batihost.com

Sürüm: 1.8-1.12

Tür: Faction
Kapasite: Sınırsız
Sunucu Ram: 3GB
Sunucu Barındırma: Batihost

Max Ping: Sunucumuzda Fazla Ping Problemi Olmuyor
1536337591560.png

Sunucu Komutlarını Okumadan Lütfen Başlamayınız.
Işınlanma Bölgelerine Bakmak İçin /Warp
Sunucudaki Kitlere Bakmak İçin /Kit
Sunucu Rütbelerine Bakmak İçin /Rank
Rütbe Yükselmek İçin /RankUp

Item Almak Veya Satmak İçin /Market
Kaç Adet Lapis Kazdığını Öğrenmek İçin /Lapis
Klan Duyurusu Yapıp Başkalarını Davet Etmek İçin /KlanDuyuru
İstekleri Builderlerimize/Adminlerimize/Moderatörlerimize/Kurucumuza Bildirebilirsiniz.Komut İçin /helpop <Mesaj>
Şikayetlerinizi Moderatöre Bildiriniz.Komut İçin /helpop <Mesaj>

1536338321279.png

Haritalarımız Ve Pluginlerimiz Yeni Yeni Yapılmaktadır Fakat Malesef Pluginlerimiz Ve Bazı Maplarımız Batihosta Ait Onlarda En Kısa Süre İçinde Bize Ait Olacaktır
Bizim Tek Amacımız Adalet,Emeklerimizin Karşılığı Ve Daha iyi Yerlere Gelebilmek.Burdan Tüm Sunuculara Başarılar Diliyorum Daha İyi Yerlere Geliriz İnşallah Herkese İyi Oyunlar.

1536338487731.png

Kurucu: Manih
Builder: Jakuzi
Builder: Gb_Davut
Builder: erdalpvp_
Moderatör: Eylul_K
Moderatör: Janissary
Admin: DereceliAdamFake
Pluginer: Hakan00038

1536338669518.png

Ekli dosyalar

• 1536338580263.png
    1536338580263.png
    34.1 KB · Görüntüleme: 225

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hilesiz olduğunu nasıl anlayabiliyorsunuz sunucuda koruma yokki

StabilAdam

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AAC Koruması Olduğu İçin Bizlere Farklı Bir Şekilde Mesaj Geliyor Ve O Oyuncuyu Hapise Atarak Bir Daha Yapmamasını Sağlıyoruz Sunucumuz Bu Şekilde Hileden Birazda Olsa Arındırılabiliyor Yorumuznuz İçin Teşekkürler.

KnightCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yetkililer spam yapıyor küfür ediyor. Tonlarca bug var. Yetkilinin biri hile açıp beni kesiyor olan itemlere oluyor. Yetkililer oyunculara sövüyor. Sunucuda 10 yetkili 5 oyuncu var. Oynamaya değmez emek boşa gidiyor zaten iki aya kapanır

StabilAdam

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Önecelikle Ben Sunucunun Builderi Jakuzi: Oyuncularımıza Küfür Edilmiyor Arada Oyuncularımızla Takılıyoruz Fakat Takıldığımız Oyuncular Bizzat Arkadaşlarım Küçükde Olsalar Tanıdıklar Evet Yetkili Fazla Fakat Buna Sen Değil Biz Karar Veririz Bug Konusuna Gelirse Sen Bize Bugları Söyelyerek Yardımcı Olabilirdin Bugları Kullanarak Değil Elbet Her Sunucuda Bug Var Türkiyenin En Büyük Sunucusu Bile Açıldığı Zamanlar Buglarla Doluydu Şimdiki Yerine Bak ? Emek Konusuna Gelirsek Sunucumuzda Emekler Korunmaktadır Yetkilimiz Killendi Ondaki İtemleri Aldın Güç 80 Kes 100 Yay/Kılıç Ve Bize Söylemedin Bize İtemlerini Alıncamı Kızdın ? Küfür Konusuna Gelirsek Bir Oyuncu Gelirse Benim Sunucuma Derse Bu Buildler Ne La 5 Dk Da Yaparım Diyip Üstüne Argo/Hakaret/Küfür Kullanırsa Kusura Bakmasın Kimse Ben O na Karşılığını Vermekte Haklıyım Normalde Mute Atmak Gerekli Fakat Kimse Kimsenin Emeğine Saygısızlık Edemez 2 Saatlikde Olsa Orda Emek Vardır.Yetkili Hile Açıyor Demişsin Artık Ben Chati Okuyamadım Senin Kullandığın Hile Yüzünden Aacdan Gelen Mesajlardan Chati Okuyamadım Ne Hilesinden Bahsediyosun Bug Söyledin Ödül Verdik Neden Uzatıyosun ? Beğenmiyosan Çık Git Kardeşim Senlemi Uğraşcaz ? Herkes Zevkine Göre Oynasın Oynayacağı Sunucuyu Zevkler Tartışılmaz.

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin Builderi ve Plugineri 12 yaşında falan galiba oyuna girdiğimde bir şey sordum ve küfürlü bir cevap aldım hele plugineri discorda davet ediyorum gel 1 e 1 konuşalım derdin neyse dinliyeyim diyorum ananı vs. diyor kısacası yetkililer yanlış seçilmiş warp ve pl paketi acilen değiştirilmeli