Yardım Leaf Worldedit skript hatası

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
skriptin hatasinin resmini attim Leaf Worldedit skeipti skyblock icin oyunculara set özelliği verir ancak hata verdi bendeki skript.jar güncel ve skripte gereken destekleyici pluginler var sormanızı gerek yok yardım ederseniz sevinirim (bunu Türkçeleştirdim normali İngilizce)

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    6.9 KB · Görüntüleme: 150
  • 1.PNG
    1.PNG
    29.2 KB · Görüntüleme: 191

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
skriptin hatasinin resmini attim Leaf Worldedit skeipti skyblock icin oyunculara set özelliği verir ancak hata verdi bendeki skript.jar güncel ve skripte gereken destekleyici pluginler var sormanızı gerek yok yardım ederseniz sevinirim (bunu Türkçeleştirdim normali İngilizce)

Tam olarak nasıl bir skript istediğinizi söyler iseniz, baştan yazabilirim.

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam olarak nasıl bir skript istediğinizi söyler iseniz, baştan yazabilirim.
Oyuncularin kullanacagi world edit istiyorum /set yazarak kullanilcak blaze çubuğu ile çalisakack /cubukal yazinca blaze cubugu gelcek sağ ve sol tık yapinca yer secilcek set yazinca eger elinde varsa /set stone yazacak ve belirli yere taş döşenecek tabi elinde taş yoksa elinizde bu item yok yazsın
bir de bunları yaparken elinde mesela 30 taş varsa bu taşlar tabii ki gidicek envanterinden ve yere döşenecek ve bunu yaparken belirli bir ücret ödeyerek yapacak yani bedava olmayacak mesela her kullandığı blok için belirli bir para gitsin yaparsan çok sevinirim
Bu videodakine benzer olursa iyi olur yani bu videoda para almıyor ama ben para da alsın istiyorum video: https://www.spigotmc.org/resources/leaf-➜-world-edit-for-a-skyblock.56567/
ayrıca bu da o videodaki türkçeleştirilmiş skripti md_5 paste

Son düzenleme: