|LegendCraftTR|>> JavaCoder - WebMaster - Moderator - Builder - Rehber Alımları Hemen Başvur !

BagCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılı oldugunuz dal nedir ? (Builder Java Coder Moderator vb.) Moderatör, Adminlik
Ne kadar bilgilisiniz (Build-Java-Komut vb. anlatın) : Buildim var, komut bilgim var.
Oyuncu ilişkileri : Samimiyimdir oyuncularla dostluk kurarım, fazla ileri gitmem cıvıma durumlarından dolayı yeri geldiğinde ciddiyetimi koyarım.
Yeni fikirleriniz : Serveri görmediğimden bir şey diyemeyeceğim
Neden seni alalım : Sorumluluk sahibiyimdir ve 5 senelik yöneticilik, yetkililik geçmişim var
Günlük Online : 10-14 saat

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı oldugunuz dal nedir ? (Builder Java Coder Moderator vb.) MODERATOR
Ne kadar bilgilisiniz (Build-Java-Komut vb. anlatın) : Komutlarda gayet iyiyim. %95 komut bilgim mevcut.
Oyuncu ilişkileri :Eşit Adaletli
Yeni fikirleriniz: Ünlü bir sunucu yapmak, online sayısını 5000+ yapmak, insanların hiç küfür etmemesini ve hile yapmamasını sağlamak.
Neden seni alalım : Birçok sunucuda yetkili oldum. İnsanlarla aram iyidir.
Günlük Online : Hasta olduğum zaman:4-5 saat, okul zamanında: 5-6 saat, tatilde: 10-11 saat.

AtakanBAba52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılı oldugunuz dal nedir ? (Builder Java Coder Moderator vb.) :MOdertor,Admin
Ne kadar bilgilisiniz (Build-Java-Komut vb. anlatın) :bilgiliyim yani tcrüben var
Oyuncu ilişkileri :iyi
Yeni fikirleriniz : Serveri daha iyi yapmak
Neden seni alalım :İyi bir kişiyim
Günlük Online :7,24 açığım

seet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı oldugunuz dal nedir ?
Moderator,Rehber
Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) : rehberlik konusunda herşeyi biliyorum moderatorlukdede biliyorum deneyin görün
ve bu arada 2 kez server açtım ama tabi sizin server gibi deil küçük bir server 50 tl lik felan yni :D

Oyuncu ilişkileri :
Kesinlikle makro veya hacklere kufur etmem sakin bir dille
onları uyarmayı daha iyi bulurum küfür ettigimizde kötü yollara çıkabilir.KÜÇÜKLERİMİN ABİSİ OLURUM BÜYÜKLERİMİNDE KARDEŞLERİ OLURUM

Yeni fikirleriniz :
KARNE GÜNÜ FELAN BENCE Bİ VİP FİYATLARINDA İNDİRİM YAPSAK ÇOK GÜZEL OLUR ÇOCUKLAR EĞLENSİN VİP ALIRLAR FELAN ÇEKİLİŞ GÜZEL OLUR

Neden seni alalım :
Rehberlik İçin:Rehberlikten anlıyorum seviyorumde bi yandan oyunumu oynarım bi yandan da oyuncularla ilgilenirim 5 6 serverde rehber oldum 2 kezde usta rehber oldum
Moderator İçin:Modluktan anlıyorum ve cok iyi yaptıgımı dusunuyorum 3, 4 serverde oldum.

Günlük Online :

Hafta İçi:
6 ve 7

Haftasonu:
7 8

Yaz Tatili:
şu an tatil diye sabahlıyorum :D
Bilgilerim Bu Kadar
-seet BU ARADA BAZILARI ONLİNE SÜREYE 11 12 YAZMIŞ BEN DOĞRU OLANI YAZDIM YALAN YANLIŞ KİMSE 11 12 SAAT DURAMAZ YANİ DURSADA YALAN SÖYLEMİŞ OLUR SEÇİLECEĞİME İNANMIYORUM AMA ŞANSIMI DENEYEYİM DEDİM AYNI PİYANGO BİLETİ ALIRMIŞ GİBİ :VV::VV::VV::cay::bayrak::cay::VV::VV::VV:

Uğurkayaalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başvuru için;
Başarılı oldugunuz dal nedir ? Rehbet
teamspeak3: Var
Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) : komut bilgim Yok
Oyuncu ilişkileri :oyuncularla ilişkim iyidir.Onlarla oyuncu samimiyetiyle davranırım.Gerekli yerlerde sunucunun belirlediği cezaları veririm.
Yeni fikirleriniz :Serverinizde argo küfür vb. durumda caydırıcı cezalar uygulanmanızı isterim.Yetkili kadronuzun oyuncularla iç içe samimi olmasını isterim.
Neden seni alalım :Serverinizde benimde tuzum olsun istiyorum.Kendimi sizin serverinizde başarılı işler yapacağıma güveniyorum ve sizinde güvenmenizi istiyorum.
Günlük Online : haftaiçi: 9-10 saat. hafta sonu: 7/24
[Not!]:Mikrofon Kullanıyı