Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

lol-logo.png

Lol Kanlı Av

Merhaba arkdaşlar bugün size "Lol Kanlı Av" hakkında bilgi vereceğim.

League Of Legends Kanlı Av bir oyun modudur. oyun ile ilgili bilgileri resimler ile destekleyerek anlatacağım.

Screenshot_1.png

League Of Legends'de Kanlı Av Modu tekrar gelmiştir ve oyunda aktiftir. Yukarıdaki resimde eski bir tarih var League Of Legends'in Sayfasında böyle yazıyordu ama Mod oyunda aktiftir.

Screenshot_2.png

Oyun modu'nun bu özelliğini sevdim. 20 Şampiyon olucak ve sınırlı olacak bu sayede oyun birazdaha zorlaşabilir. Oyundan alacağımız zevk bu sayede artabilir bence.

Screenshot_3.png

Bu özellik oyun modunun adına yakışan ve mantıklı bir özellik olmuş. Farklı oyun modlarında yukarıdaki gibi bir özellik tipi olması oyundan sıkılmamanızı sağlıyor ve sizi oyuna bağlıyor. Bu özellik hakkındaki videoyu aşağıya koyacağım spoiler içinden izleyebilirsiniz.

youtube.com/watch?time_continue=24&v=bma1pnAjILM

Screenshot_4.png

Değişik oyun modlarında görebileceğiniz bir kural aynen bu mod'da var. Görev sistemleri oyunu keyifli bir hale getiriyor ve sıkılmamamızı en az dereceye indiriyor. Bu özellikle alakalı videoyu aşağıya koyacağım spoiler içerisinden izleyebilirsiniz.

youtube.com/watch?time_continue=25&v=Qjn4r1VictI

Kanlı Av Moduyla Birlikte Gelen Kostümler:

Screenshot_5.png

Jhin için gelen bu kostümü sevdim diğer kostümlerine göre bu kostüm Jhin'e bir farklılık göstermiş.

Screenshot_6.png

Dıana'nın bu kostümünüde Jhin'nin kostümü gibi beğendim farklı bir hava katmış sanki kostümüne.

Screenshot_7.png

Twisted Fate'in kostümüde güzel olmuş bir havalı göstermiş kendini.

Screenshot_8.png

Talon'un bu kostümünü beğendim, güzel bir kostüm yapmışlar.

Kanlı Av Moduyla Gelen Totemler:

Screenshot_9.png

Simgeler ve Totemler güzel olmuş Kanlı Av moduna uygun olmuş.

Not: Kanlı Ay paketleri vardı ama süresi dolduğu için ve fotoğraf çok uzun olup resimdeki yazıların okunamadığı için koyamadım. League Of Legends'in kendi sitesinden paketleri inceleyebilirsiniz.

Evet, arkadaşlar konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilmişimdir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuna Yeni Başlayan Arkadaşlar İçin İyi Bir Konuymuş Vede Bazı Arkadaşlar Gibi bende ilk geldiğinde kafa karışıklığından tüm herolar var gibi düşündüm sonra araştırdım vede karşıma gelen bu forumdu Yararlı Konu.