Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler 2017

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gamer.png

Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler 2017

Merhaba sayın forum sakinleri bu gün sizlere lol oynarken dinlenecek müzikler 2017 adlı konudan bahsedeceğim.

Öncelikle bazı arkadaşlarımız trap müziklerde daha fazla gaza geliyor vede daha eğlenceli bir oyun oynuyor bazı arkadaşlarımız ise arkada hafiften çalan müzikleri seviyor bunlar kişiye göre değişebilen özelliklerdir.

Trap ve çok hareketli şarkı dinleyen arkadaşlar için tavsiye ettiğim şarkılar şunlardır :

Bu şarkılar oldukça haraketli vede lol oynarken arkada güzel giden şarkılardır.

Sakin şarkılar ve hafiften hareketli şarkılar isteyen arkadaşlarımız için tavsiye ettiğim şarkılar şunlardır :

sevebileceğinizi düşündüğüm şarkılar bunlardı inşallah seversiniz.

Güzel bir kulak keyfi yaşamanız için uğraştım.

Her neyse şimdi başkaları tarafından hazırlanmış bazı playlistleri (Şarkı Listeleri) size sunacağım.

İşte başkaları tarafından hazırlanmış playlistler (Şarkı Listeleri) :

Bunlar gibi bir sürü playlist bulabilirsiniz fakat benim bildiklerim vede dinlediklerim bunlar.

Ve sizin için topladığım bonus şarkılara geçmeden önce bildiğiniz playlistleri bizimle yorum kısmında paylaşabilirsiniz vede bunlar sadece playlistle kalmıyor şarkılarıda bizimle paylaşabilirsiniz.

Eğer kendi hazırladığınız playlistler varsa onları yorum kısmına bırakabilirsiniz bende onları görüp foruma sizide ekleyebilirim.

Bonus Şarkılar :
1-
2-
3-
Forumumu okuduğunuz için teşekkürler inşallah kulağınızı şenlendirmişimdir.

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bonuş şarkılar hiç olmamış. Diğer şarkılar efsane bazılarını yeni keşfettim, eline sağlık:ıslık: