LoL Pbe Hesap Açma

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

League_of_Legends_logo.png

LoL Pbe Hesap Açma

Selam! Bu konuda sizlere LoL'de pbe hesap açmayı anlatacağım.

LoL Pbe kayıtları tekrardan başlamış durumda. Uzun bir zamanda devam edecek gibi görünüyor. Pbe kayıtları devam ederken tabii ki kayıt olmak olmazsa olmaz. Maalesef ki kayıt olmak için bizim 2 3 adet şartımız var. Bu şartlar nedir diyebilirsiniz. Öncelikle kesinlikle mevcut uzaklaştırma cezanızın olmaması ve takdir seviyenizin 3. seviye olması gerekiyor. Eğer bu şartları yerine getiriyorsanız birazdan vereceğim siteye girip oturum açıp açık beta'ya katılabilirsiniz. Ama şunu söylemekte fayda var ki pbe oynarken birazcık ping oluyor. Tabii ki gelen güncellemeleri önceden göreceğiniz için ve tüm kostümler, şampiyonlar ile oynayacağınız için bunu çok kişinin takacağını sanmıyorum. Kayıt olduktan sonra sistem sizin uyumlu olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra eğer uyumlu iseniz sizi açık beta launcher'ını indirebileceğiniz bir yere atıyor. Buradan launcher'ı indirip oyuna girebilirsiniz, ama gerçekten uzun bir yama yapıyor. Ayrıca bu yama oyuna girdikten sonra yine olmaya devam ediyor. Yama bittikten sonra her şeyi bir kenara atıp açık betanın keyfini sürebilirsiniz. Bana sorarsanız açık beta kayıtlarının açılması gerekiyordu ve Riot Games gerçekten bunu yaparak güzel bir iş yaptı. Zaten benim gibi çoğu kişide açık beta sunucusuna kayıt olmak istiyordu. Ama unutmayın kayıt olmak için takdir seviyenizin 3. seviye olması gerekiyor. Ayrıca mevcut uzaklaştırma cezanızın da olmaması gerekiyor. Ayrıca pbe'ye girdikten sonra herhangi bir hata ile karşılaşırsanız geri bildirim yapmayı unutmayın. Herkese iyi oyunlar diliyorum ^^

OyubgVyBT-iVFAYKkRv4tg.png
CM4rEGMkTkSQJAGflUkaMQ.png
Screenshot_1.png

Site: pbesignup.na.leagueoflegends.com/tr_TR/pbe
S.S.S: support.riotgames.com/hc/tr/articles/201751904

Evet bu konumda bu kadardı, okuduğunuz için teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Faydalı bir konu olmuş, başarılı.

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
takdir seviyesi 3 ve daha üstü kayıtlar açık :D ne uğraşmıştım eskiden girebilmek için

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
anlamadıgım konulardan biri :D tesekkurler