Konu silinmistir

Botu beğendiniz mi ?

• Güzel ancak geliştirilmeli

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fena değil işimi görücek seviyede

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bot yapmak zor bir şey değil. javascript temellerini bilen herkes yapabilir. Tasarım yoksa ilgi çekici bir şey yok ki zaten botta tam olarak daha pek komut yok. Yine de uğraşırsan iyi olur.
javascript temellerini bilen herkes yapabilir mi :D discord.js çok kolay bir dilmiş gibi konuştun ben sizin botunuzuda baktım sanki sizde aşırı fazla komut varmış gibi gösteriyorsun daha ban, kick eklememiş burda benim botumu kötülüyorsun kusura bakma ama sol tarafında isterse füze yazsın beni alakadar etmiyorsun

Son düzenleme:

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayrıca ben tasarımcıyım istesem bir tasarım yapabilirdim ama şu an botla uğraşıyorum

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
javascript temellerini bilen herkes yapabilir mi :D discord.js kolay bir dilmiş gibi konuştun ben sizin botunuzuda baktım sanki sizde aşırı fazla komut varmış gibi gösteriyorsun daha ban, kick eklememiş burda benim botumu kötülüyorsun kusura bakma ama sol tarafında isterse füze yazsın beni alakadar etmiyorsun
komik konuşma 4. günü ve +850 kullanıcısı var. eğer ban kick lazım olsa idi zaten şu an kullanıcı sayısı çok az olurdu. 4 gün önce yapılmış bir bot. eleştiriyi kaldıramayacaksan konu da açma.

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
komik konuşma 4. günü ve +850 kullanıcısı var. eğer ban kick lazım olsa idi zaten şu an kullanıcı sayısı çok az olurdu. 4 gün önce yapılmış bir bot. eleştiriyi kaldıramayacaksan konu da açma.
isterse 10 bin kullanıcısı olsun botun saçma olduğunu değiştirmez bende forumda tanınsam benimde 1000 olurdu :D eleştiriyi kaldıramıyorum demedim zaten ben saçma saçma şeyler yazıyorsun

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sırf merakımdan botunu ekleyip bakıcağım acaba gerçekten ben mi hatalıyım diye xd

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
sırf merakımdan botunu ekleyip bakıcağım acaba gerçekten ben mi hatalıyım diye xd
yapıcı eleştiri yaptım sert cevap verdin gereken cevabı verdim o yüzden. hatalı olan sensin. ayrıca 500 kullanıcıdan fazlası forum haricindeki kişilerden oluşuyor.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ss1.PNG
ss2.PNG
aman ne tesadüf

Moderatör tarafından düzenlendi:

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla en son adam geldi botunu denedik, pingi 1000ms yardım komutu çalışmıyordu bir kez çalıştı ondada gözüm acıdı bir sürü gifli emoji koymuş diyecek bir şey bulamayınca gitti forumgamerde şikayet edicem dedi gitti, he bu arada senuzulmenin yazdığı mesaj bana ait değil ben yazmadım
1593013946570.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
valla en son adam geldi botunu denedik, pingi 1000ms yardım komutu çalışmıyordu bir kez çalıştı ondada gözüm acıdı bir sürü gifli emoji koymuş diyecek bir şey bulamayınca gitti forumgamerde şikayet edicem dedi gitti, he bu arada senuzulmenin yazdığı mesaj bana ait değil ben yazmadım onu yaniEkli dosyayı görüntüle 171589
1k ms değil vdste yeni açılınca o kadar çıkıyor ayrıca zaten o sırada bakımdaydı bot. 1 ayda geliştirdim demişsiniz 1 ayda daha fazla şey yapardınız benim botum 4. gününde bir de öyle düşünün. size iyi günler yazdıklarınıza son cevap verişim olacak.

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sadelikten eser yok botunda bir benim yardım şeyime bakın bir onun 1 sayfa yardım yapmış :D birde şu an komutları az çoğalınca ne olucak bakalım
1593014030942.png

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 ay dediğim şey Lyear botu değil ilk nodejs öğrenmeye başladığım zamanlar hayır birde "b*k" dediğimi foruma atmışsınız komik misiniz google bey

Son düzenleme:

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bot savaşları, izlemesi çok zevkli :caktirma: