MİNECRAFT SERVER BOT

Stattark

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SERVER BOT ATILIYOR VE SERVER KAPANIYOR BU BOT SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN NE YAPABİLİRİZ
LÜTFEN YARDIM EDİN

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri whitelist al ve kurduğun serverin makinesine sahip yetkililerle irtibata geç

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Authme configinde şu kısmı yap.
Kod:
Protection:
  enableProtection: true
  countries:
  - TR
  countriesBlacklist:
  - A1
  - US
  - GB
  - FR
  enableAntiBot: true
  antiBotSensibility: 5
  antiBotDuration: 10

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir çakma lobi yapın.Birde sağlam bi anti-lag yükleyin.Gecikme yi engeller.Her giren oyuncu otomatik gizlenme modunda olsun.Yani kaç oyuncu girerse girsin birbirini göremesinler.

Edit: Botların herhangi birine banip atın ve kurtulun

Eğerki tekrar devam ederse

Antijoinbot
AntibotUltra

Pluginlerinden yardım alabilirsiniz.

Stattark

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir çakma lobi yapın.Birde sağlam bi anti-lag yükleyin.Gecikme yi engeller.Her giren oyuncu otomatik gizlenme modunda olsun.Yani kaç oyuncu girerse girsin birbirini göremesinler.

Edit: Botların herhangi birine banip atın ve kurtulun

Eğerki tekrar devam ederse

Antijoinbot
AntibotUltra

Pluginlerinden yardım alabilirsiniz.
çakma lobi hakkında bilgi verme sansınız varmı

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Konuda MyCommand Kodları İçerisinde Bulunan " server_name: BUNGE-SUNUCU-ADINI-BURAYA-YAZIN " Kısmında Bunge Sunucu Adı Ne Yani Bizde Bunge Sunucu Adı Yok Ne Yapmamız Lazım Makine Bize Ait O Yüzden Bilginiz Var mı
/lobi yazınca hangi sunucuya gitmesini istiyorsan onu yazacaksın.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Konuda MyCommand Kodları İçerisinde Bulunan " server_name: BUNGE-SUNUCU-ADINI-BURAYA-YAZIN " Kısmında Bunge Sunucu Adı Ne Yani Bizde Bunge Sunucu Adı Yok Ne Yapmamız Lazım Makine Bize Ait O Yüzden Bilginiz Var mı
Bungee sunucu adı çakma lobine bunge kurduğunda belirlenir orada bunge configi açılcak oradan sunucu ekliceksin yani lobinin bağlanacağı sunucu.

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternetten biraz araştırırsan sonucu daha hızlı bulabilirsin .

Stattark

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bungee sunucu adı çakma lobine bunge kurduğunda belirlenir orada bunge configi açılcak oradan sunucu ekliceksin yani lobinin bağlanacağı sunucu.
bunge kurmayı bilmiyorum detaylı türkçe anlatım varmı yada anlatma şansınız varmı acaba