• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Moderatör başvuruları aktiftir! Başvuru için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

mc.elzemcraft.com |AltınKral|Edit|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|1.8.x|Anti-Hile|Her gün 4 event|Özel Sistemler|Sıralama|İstatistik|Rep|Turnuva

sanska207

Yeni Doğmuş
servera girdim gerçekten beğendim ve faction serverlerini zor beğenen biri olarak söylemeliyim ki servera girip bir bakmalısınız derim ve küfür sevmeyen biri olarak tekrardan söylüyorum kurallara göz gezdirdim ve kurallar da katı olduğundan küfür eden az kişi bulursunuz server gayet güzel, güzel yerlerde görmek isterim :)

ElzemCraft

mc.elzemcraft.com
Sponsor
servera girdim gerçekten beğendim ve faction serverlerini zor beğenen biri olarak söylemeliyim ki servera girip bir bakmalısınız derim ve küfür sevmeyen biri olarak tekrardan söylüyorum kurallara göz gezdirdim ve kurallar da katı olduğundan küfür eden az kişi bulursunuz server gayet güzel, güzel yerlerde görmek isterim :)
Yorumunuz için teşekkür ederiz :)