MC.GREENPVP.NET (1.8-1.12) | Türkiye'nin En İyi PvP Sunucusu! | UHCFFA & ARENAPVP & OITC & UHCPARTY & SGFFA

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LOGO.png

Selamlar...
En baştan söyleyeyim; para yok arkadaşım. Tasarım yaptıramıyoruz. Sunucuyu eleştirin lütfen, konuyu değil. TextCraft bile benden bıktı aslında. Para bulmak lazım.
Tekrardan selamlar...
2 yıla yakın süredir buralardayız, bu isimle veya LuckyMC ismi ile. Çok yalan söyledik, hile-hurda yaptık, kendi çapımızda eğlenmek için bir şeyler yapıp insanlarla bozuştuk falan fistan. Bu dönem ve bundan sonraki dönemler eskisine göre daha sorunsuz geçecek. Sadece sunucu var, yalan dolan, birilerinin arkasından iş çevirip kendime bir şeyler kazandırma vs. falan yok. Eski ben de yok. Her yaptığıma rağmen akılda iyi bir şekilde kalmak istiyorum bir gün buraları unuttuğumda, bıraktığımda.
Bu sefer farklılaşmak istiyorum, Şu an pek farklı değil sunucu ama zamanla değişecek.
Klasik @Breakthrough sunucusu işte. Haritalar biraz değişmiş, sistemler daha toparlı falan...
Neyse ne ya. Gülüyor zaten beni tanıyan ve eski sözlerimi hatırlayanlar, uzatmayalım.

Hakkında.png

Sunucumuzun Adı: GreenPVP
Sunucumuzun Türü/İçeriği: FFA/UHCFFA/1vs1
Sunucu Versionu: 1.8.x
IP Adresi: GreenPvP.net - mc.GreenPVP.net - play.GreenPvP.net - oyna.GreenPvP.net - tr.GreenPvP.net - eu.GreenPVP.net
Yer Sağlayıcısı: Kodzer
Slot Miktarı: 50
Ram Miktarı: 4 GB

Ekip.png

benkafa.png
mSquid_ (Ali Arslan)
> Kurucu, Developer

Görsel.png

2018-05-12_12.22.30.png

spawn2x.png

FFA 1.png

FFA 2.png
FFA 3.png

FFA 4.png

fAZLASI.png

İlk günden ufak bir arkadaş geldi sunucuya, açalı çok oldu yani. Konu açma fırsatını yeni buldum. Malum çalışıyoruz, staj, okul falan. Neyse işte, geldi bu arkadaş, ben herkesi tanıyorum, kimse beni tanımaz, anonim biriyim falan diyor. Beyler, yazıktır, etmeyin. Tamam bana bulaşacaksınız falan eyvallah ama bu kadar saçma yalanlar uydurup gelmeyin arkadaş. Beni örnek alın, güçlü uydurun biraz. Lütfen, severim sizi, bilirsiniz.
Konunun başında zaten söyledim ama yeniden, altına basa basa söylemek istiyorum; eski ben yok dostlar. Kimseyle aram kötü olsun istemiyorum.
Kendinize iyi bakın, hoşçakalın...

Son düzenleme:

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarım daha iyi yerlere gele bilirsiniz, haritaya renk katılmalı bence ayrıca @AgentSniperPro neden her mesajın kırmızı ve italic bir yazı?

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1525879445614.png

0.2 güncellemeleri:
- TOP20 hologramı kaldırıldı. Yerine 5 NPC'den oluşan yeni sıralama sistemi getirildi. Yukarıda görülüyor. İsimlerin gözükmeme sebebi F1 modunda olmam.
- 1vs1 tamamen bitirildi. Hata vardır elbet, zamanla bulunur ve düzeltilir. Sistem komple değişebilir.
- Ufak hatalar düzeltildi.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
belkide şu forumdaki en zevkli sunucu ama pvp'nin pek seveni yok... Minecraftta pvp sistemi olduğunu bilen bile yok :D

GorkemAlp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Selamun Aleyküm,Her zamanki gibi sahalara geri döndük beni tanıyanlarınız var tanımayanlarınız var IGN:RuffLys
Ali'nin Görünmez koluyum diyelim.

4 Ay içinde inşallah güzel bir aktiflik tutturuz,LuckyMC sunucusu zamanından beri Ali'nin yanındayım.
*Sunucuya sık sık yenilik geliyor yenilikçi bir sunucu
*Tüm PL'ler eklentiler güncel tutuluyor her zaman
*Lag sorunu yok makine sağlam
*Maplere gelecek olursak gerekli kadro toplandığında galiba iyi bir iş çıkar tekrardan
-Genel olarak gelişme içerisinde sunucu inşallah güzel bir sezon bizi bekliyor olucak ki,şu an ki PvP kitlesinden pek ummuyorum açıkçası çoğu yeni nesil eski nesil genellikle başka oyunlara yöneldi veya pvp'yi bıraktı.
Hayırlısı Olsun Diyelim.
BAŞARILAR...

Soulless_Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamun Aleyküm,Her zamanki gibi sahalara geri döndük beni tanıyanlarınız var tanımayanlarınız var IGN:RuffLys
Ali'nin Görünmez koluyum diyelim.

4 Ay içinde inşallah güzel bir aktiflik tutturuz,LuckyMC sunucusu zamanından beri Ali'nin yanındayım.
*Sunucuya sık sık yenilik geliyor yenilikçi bir sunucu
*Tüm PL'ler eklentiler güncel tutuluyor her zaman
*Lag sorunu yok makine sağlam
*Maplere gelecek olursak gerekli kadro toplandığında galiba iyi bir iş çıkar tekrardan
-Genel olarak gelişme içerisinde sunucu inşallah güzel bir sezon bizi bekliyor olucak ki,şu an ki PvP kitlesinden pek ummuyorum açıkçası çoğu yeni nesil eski nesil genellikle başka oyunlara yöneldi veya pvp'yi bıraktı.
Hayırlısı Olsun Diyelim.
BAŞARILAR...
Eyvallah teşekkür ederiz.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuda bulunan spawn resimleri güncellendi.

0.3 güncelleme detayları:
  • Spawn haritası eskisine göre çok daha güzel olan ve mimarımız tarafından yapılan yeni haritayla değiştirildi. Yeni 1vs1 arenaları yakında yapılacak.
  • 1vs1 sistemi komple değişti. Şu anda yine sadece SG ve BuildUHC var ancak zamanla kitler artacak.
  • TOP 5 NPC'lerinde bulunan sorunlar düzeltildi. Renklerinde düzeleme yapıldı.
  • Oyun NPC'lerinin üstlerinde o oyunu kaç kişinin oynadığını gösteren bir hologram eklendi. Şu an sadece UHC FFA üzerinde mevcut. Yarın sabah diğerleri tamamlanacak.
  • UHCMeetup oyunu BETA olarak eklendi. Bulunan bir sorun hemen düzeltildi. @celal1387
  • UHC FFA sorunları düzeltildi.
  • Hile koruması aktif edildi.
  • Scoreboard görünümü değiştirildi. Şikayet gelir ise yeni bir tasarım düşünebilirim.
  • Market sisteminde bulunan satın alamama hatası giderildi.
  • Postacı sisteminde bulunan "Saatlik" ödülün hediyeyi vermemesi sorunu düzeltildi.
Başka şeyler de yaptım sanırım, pek hatırlayamıyorum.
Teşekkürler.
[automerge]1526188054[/automerge]
0.3.1 güncelleme detayları:
  • UHCMeetup sorunları düzeltildi. NPC üstüne kaç kişinin oynadığını gösteren hologram eklendi. Bekleyenleri göstermez, sadece oynayanları.
  • /vipbilgi komutu ve tüm VIP üyeliklerin özellikleri güncellendi. Satışlar başladı.
  • Sohbet koruması ayrı bir skript dosyasına taşındı. Artık mute atmıyor, mesajı engelliyor.
  • Ufak hatalar düzeltildi.
[automerge]1526222888[/automerge]
Golden Head yediğinizde etki vermeme sorunu düzeltildi.
[automerge]1526397717[/automerge]
Son güncellemeler:
  • Scoreboard eski haline getirildi.
  • Diamond kiti 1vs1 kitleri arasına eklendi.
  • Spawnda bulunan ender chestlerin açılmama sorunu giderildi.
  • VIP'lerle alakalı birkaç sorun çözüldü.
  • Falan fistan...
[automerge]1526470843[/automerge]
Tutturamıyoruz ama çalışmaya devam ediyoruz. Pes etmek yok :).
0.4 güncellemesi detayları:
  • OITC oyunu aktif edildi. Haritası değişecek.
  • Sohbet korumasında bulunan tüm hatalar giderildi. Sunucu açılış süresine ciddi bir etki ediyordu, artık o etki süresi kısaldı.
  • Ufak sorunlar çözüldü.
  • Skriptlerde büyük temizlik yapıldı.
[automerge]1528094263[/automerge]
Son günümüz. Aktifiz.

Son düzenleme:

amonkey

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Parayı ödedik ve yaz boyu aktif olmayı planlıyoruz.
Despical'a teşekkürler.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Scoreboard komple değişti. Artık LiteBoard eklentisini kullanıyoruz.
1528129628986.png

[automerge]1528178693[/automerge]
1528178828420.png

Tüm oyun NPC'lerinin üstünde kaç kişinin o oyunu oynadığı yazıyor artık. (Herkes Tek NPC'sinin üstünde yazan sayı yalan :D).

Son düzenleme:

amonkey

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
0.5 güncellemeleri:
  • ^
  • OITC'ye scoreboard eklendi. Fotoğraf altta.
  • Postacı güncellendi. Resimleri altta.
  • Sorunlar düzeltildi falan filan...
oitcboard.png

1528214258985.png

1528214265549.png