MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

Sakido

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şimdiye kadar sana minecraftı öğreten sunucu çıkacak deseler inanmazdım tutmayın beni geliyorum! 2015 te ne oynardık bea :D

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.14.4'ü kullanamıyoruz 1.14.x yazmasına rağmen.

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival'da basit bir rastgele ışınlanma işlemi için bile VIP isteyen sunucudan adam olmaz

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
1.14.4'ü kullanamıyoruz 1.14.x yazmasına rağmen.
Yeni eklenen 1.14 sürümleri destek yakında desteklenecek. Güncel olarak desteklenen sürümlerin listesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Survival'da basit bir rastgele ışınlanma işlemi için bile VIP isteyen sunucudan adam olmaz
Survival-Hilesiz sunucusu açıldığı 2017 yılından sonra güncelleme almamış olması sebebiyle ciddi eksiklik ve hatalar içeriyor. KonyaCraft ekibi olarak tüm sunucularda kapsamlı ve radikal değişiklikler içeren 2019 güncellemeleri üzerinde çalışıyoruz. Survival sunucularında da yayınlanacak bu güncellemelerin sonrasında ciddi anlamda yeni içerik eklenip ve mevcut içeriğin iyileştirildiğini göreceksiniz. 2019 güncellemesi örneği olarak SkyBlock sunucusunda yayınlanan güncellemeyi BURAYA tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Sokullu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden konyanın bizans zamanındaki ismi olan ikonyum dan isim türetip böyle bir server açtınız ?

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Çok iyi bir sunucu, ama oynayan kişi çok azaldı :( umarım tekrar kalkışa geçersiniz başarılar dilerim.

Yannou44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senelerdir girmediğim şu foruma sırf içimi az da olsa dökmek için giriş yaptım.

Mini gameslerinizde "HİLESİZ" diye gözümüze sokmanız harbi diyorum, içten bir şekilde söylüyorum, gülünç. Hem de baya gülünç. 3-5 el oyun attım. İstisnasız bir şekilde her birinde hile geldi. Geri tepmeyen mi dersin, Kill aura mı açan dersin, düştüğünde geri dönen mi dersin, hızlı köprü hilesi kullanan mı dersin, ne ararsan var. En azından "Hilesiz" yazmayın da insanın sinirleri bozulmasın. Yani şöyle ki; sizden hilelere çözüm getirmenizi değil, lakin şu "Hilesiz" yazınızı kaldırmanız olacaktır.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Banner tarzı konu tasarımı daha yakışırı.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Gerçektende hilesiz yazmayın :D hilesiz dediğiniz oyun modlarında 100% hile var gülünç geliyor :D

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu güzel ama hilesiz demek biraz fazla iddalı değilmi ne yaparsanız yapın illakine hileler olacak.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel ama hilesiz demek biraz fazla iddalı değilmi ne yaparsanız yapın illakine hileler olacak.
Hilesiz ve hileli ibareleri "hile kullanım izni" kapsamında belirleniyor. Hilesiz sunucularda hile koruması bulunup kullanımı yasak iken, hileli ibareli sunucularda minimal hile koruması bulunur ve hile kullanımı legaldir.

Zeutheu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şimdi mi girseniz sunucuya? Şuanda Eggwars'da KAC Beta açık, hile açma gibi bir lüksünüz gördüğüm kadarıyla söylüyorum KESİNLİKLE yok. Şuanda Konyacraft Yetkililerinin ve OYUNCULARININ iddialı bir şekilde hilesiz demesi tam yeri olur. Anlam veremiyorum nasıl bu kadar kusursuz olduğuna korumanın...

@Ahmet Gelir acaba hatalı yasaklama veya atma olasılığı nasıl? Sunucuda 20 atılan veya yasaklanan sadece 3-5 kişi gördüm hatalı yasaklandım diyen. Bu kişiler sadece hile açıp sizi kandırmaya çalışan tipler mi? Yoksa azda olsa var mı böyle bir olasılık?

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Şimdi mi girseniz sunucuya? Şuanda Eggwars'da KAC Beta açık, hile açma gibi bir lüksünüz gördüğüm kadarıyla söylüyorum KESİNLİKLE yok. Şuanda Konyacraft Yetkililerinin ve OYUNCULARININ iddialı bir şekilde hilesiz demesi tam yeri olur. Anlam veremiyorum nasıl bu kadar kusursuz olduğuna korumanın...

@Ahmet Gelir acaba hatalı yasaklama veya atma olasılığı nasıl? Sunucuda 20 atılan veya yasaklanan sadece 3-5 kişi gördüm hatalı yasaklandım diyen. Bu kişiler sadece hile açıp sizi kandırmaya çalışan tipler mi? Yoksa azda olsa var mı böyle bir olasılık?
Üzerinde ciddi emek verdiğimiz KAC çalışmalarına başladığımızda planladığımızın çok üstündeki seviyelere ulaştı (:

Eggwars'da beta olarak aktif etmeden önce aralıksız 72 saat kadar hilesiz olarak test ettik. 90ms ve altı ping değerlerinde hatalı algılama oranı için yüz üzerinden değil ancak 1000 üzerinden değer verilebileceğini söyleyebilirim. Hatalı yasaklandığını söyleyen çoğu kullanıcının geri bildirimini ve KAC kayıtlarını inceledik.
İlk 2 gün +500ms ping değerleriyle hatalı algılanan kişiler olmuş. 200ms üstü çevrimiçi FPS oyunu için yetersiz olsa da bunun içinde ufak bir güncelleme yayınlayarak çözdük.
Onun haricinde uyarılarda KAC'ın algılayacağı yazıyor olsa da makro programları, mouse çift tıklama, üçlü tıklama tuşlarını kullanan kişilerin hatalı yasaklandığını zannettiğini gördük.
Kalanlarında ilk 2 gün sürekli izlediğimiz için çok muhtemel hile kullanıcıları olduklarını söyleyebilirim.

Geri bildirimleri yüksek hassasiyet ve dikkatle inceleyip KAC'ı geliştirmeye devam edeceğiz, şuanda gerçekten başarılı oldu. Güzel geri bildiriminiz için teşekkür ederim :1: