mc.Mineles.com | Emek Skyblock | Minyonlar, Spleef, Boss, Seviyeli Ürünler ve dahası... 14 OCAK PERŞEMBE

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.Mineles.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16.4
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Emek Skyblock

Mineles | Emek Skyblock - 1.8-1.16.4 | Seviyeli Depo/Spleef Etkinliği/Görev Çarkı/Ejderha Etkinliği ve dahası... 14 OCAK PERŞEMBE SİZLERLE!

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açıldı.

Hepinizi aramıza bekliyoruz.

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu bugün açıldı.

Sen de gelişilmemiş bir sunucu da kendi emeklerin ile gelişerek, birinci olmak istiyor isen: mc.mineles.com

Sandurga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler klasik duruyor fakat oyuna giriş yaptım ve menülerinize gösterdiğiniz özen cidden hoşuma gitti, menüleriniz çok hoş duruyor yeni sunucu tabi bazı eksikler olabilir biraz sade kalmış ama emek dediğin de zaten böyle olmalı. Bana sorarsanız tek yapmanız gereken oyuncularınızı dinleyip o doğrultuda sunucunuzu geliştirmeniz. Başarılar :)

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler klasik duruyor fakat oyuna giriş yaptım ve menülerinize gösterdiğiniz özen cidden hoşuma gitti, menüleriniz çok hoş duruyor yeni sunucu tabi bazı eksikler olabilir biraz sade kalmış ama emek dediğin de zaten böyle olmalı. Bana sorarsanız tek yapmanız gereken oyuncularınızı dinleyip o doğrultuda sunucunuzu geliştirmeniz. Başarılar :)
Teşekkürler yapıcı eleştirin için, Emek Skyblock'da karışıklığı başlangıç için uygun görmedik, yavaş yavaş güncelleyerek oyuncularımıza sistemleri anlamalarını sağlamayı hedefledik. Her gece güncelleme yapmaya devam ediyoruz.

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu v0.2 güncellemesine geçiş yaptı.

Detaylar için Discord sunucumuza gelebilirsiniz.

mc.Mineles.com 1.8 - 1.16

_DK_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu nasıl emek sunucu 2 günde millet 3-4K ada leveli kasmış

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Standart bir sunucu ve arkadaşın da dediği gibi pek emek olmamış, konu tasarımındaki görseller shader mod yardımı ile çekilebilir.

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu her gün gelişerek aktif!

Tavsiye edilen sürüm: 1.8.x
Sunucu adresi: mc.mineles.com

Mineles

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu güncel v0.3 sürümüne geçiş yapıldı.