#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MUZCRAFT'TA DEV GUNCELLEMELER!
MuzCraft_Sandk_Guncellemesi2-min.png

Gelişmiş Huni & Sandıklar
Bu eşsiz sandıklarda bolca depolama sayfası, tümünü eritme, sıkıştırma, sıralama, satma ve oto satış özellikleri sizleri bekliyor! Son seviyedeki Mutlak Sandık epey harika özellikler içeriyor. 360 Slotluk bir sandık. İçerisinde özellikle oto satış özelliği ve huni desteği bulunuyor. Huniler, sandık dolduğunda diğer sayfasına aktarmaya devam ediyor. Öğe biriktikçe oto satış özelliği siz oyunda aktif olduğunuz sürece market fiyatlarını baz alarak satış yapıyor ve bankasına kazancı ekliyor. Dilediğiniz zaman sandık içerisindeki bankadan kazançları teslim alabiliyorsunuz.

Oyunda incelemek isterseniz komutlar;
/gsandık & /ghuni

Depo Sayfaları: Her seviyenin özel depolama sınırı vardır. Sınırlar 1. seviye için 3, 2. seviye için 5 ve son seviye için 8 sayfadır.
Eritme: Sandığın tüm sayfalarındaki tüm cevherleri eritmektedir.
Sıkıştırma: Sandığın tüm sayfalarındaki bloklanabilir tüm öğeleri bloğa çevirir.
Sıralama: Sandığın tüm sayfalarındaki öğeleri düzene sokarak sıralar.
Satma: Tek bir tıklama ile gelişmiş sandığın tüm sayfalarındaki satılabilir tüm öğeleri market fiyatları üzerinden satmaktadır.
Oto Satış: Bu özellik oyunda olduğunuz sürece otomatikman her 120 saniye de gelişmiş sandığın içerisindeki öğeleri satar.

Acemi Sandık
Klasik özellikler içermektedir ve fiyatı 5M'dir. Edinimi /gsandık üzerinden sağlanmaktadır.
Özellikleri ise; 135 Slot, Sıralama ve Sıkıştırma.

Efsanevi Sandık
Orta seviye özellikler içermektedir ve fiyatı 25M'dir. Edinimi /gsandık üzerinden sağlanmaktadır.
Özellikleri ise; 225 Slot, Sıralama, Sıkıştırma, Eritme ve Satış.

Mutlak Sandık
Tüm özellikleri içermektedir ve fiyatı 100M'dir. Edinimi /gsandık üzerinden sağlanmaktadır.
Özellikleri ise; 360 Slot, Sıralama, Sıkıştırma, Eritme, Satış ve Oto Satış.

Keyifli oyunlar dileriz.
MC.MUZCRAFT.COM

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Duyuru.png
Türkiye'nin en iyi ping değerlerini sunan veri merkezine yeni ve kiraladığımız Dedicated makinemize geçişimizi sağlıyoruz! Bakım 10 dakika içerisinde başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecektir. Faction'daki +150 oyuncudan sonra oluşan kesintilerin ve yüksek pinglerin artık son bulacağını, daha iyi ping seviyeleri sunacağımızı sevinçle duyuruyoruz!
MC.MUZCRAFT.COM

Son düzenleme:

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MuzCraft_TNT_Guncelleme.png

MuzCraft'ta TNT Güncellemesi
TNT
'ler özelleştirilmiş olarak klan dünyasında aktif edilmiştir.
TNT sistemimizde obsidyenler 25 ve katmanlar 100 TNT hasarı dayanıklılığına sahiptir.
Obsidyen ve katman kayaları haricindeki tüm bloklar tek seferlik TNT hasarıyla patlayacaktır ancak bir kaç dakika sonra tekrar restore olacaktır.
Obsidyen ve katmanlarınızın hasarını takip etmek için patates ile sağ tıklayabilirsiniz.
Obsidyen ve katmanların aldığı hasarlar belirli bir süre içerisinde yok edilmez ise yenilenmeye başlamaktadır.
Klan baskın ve koruma işlemlerinize /market komutu içerisindeki baskın kategorisini kullanarak başlayabilirsiniz.​

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MuzCraft'ta Ban Affı ve SkyBlock Açılışı! Turnuvalarda 515₺ Ödül!

Uzun zamandır beklenen ban affımız an itibarıyla gerçekleştirilmiştir. SkyBlock sunucumuz yarın açılıyor!
SkyBlock sunucumuzun ilk açılışına özel turnuvalarda 515₺ değerinde ödüller verilecektir.

Server & Website IP: MUZCRAFT.COM
Sürüm: 1.8-1.17

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock Sunucusunda arkadaşım hile kullanmadığı halde ban yedi otomatik sistem tarafından ekranı açık izliyordum , hilesi bile yokken adadan zıpladı aşşağıya doğru ve ban yedi hile koruma sisteminin değişmesi lazım saçma bir sistem olmuş.

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock Sunucusunda arkadaşım hile kullanmadığı halde ban yedi otomatik sistem tarafından ekranı açık izliyordum , hilesi bile yokken adadan zıpladı aşşağıya doğru ve ban yedi hile koruma sisteminin değişmesi lazım saçma bir sistem olmuş.
Hile sistemimiz son derece gelmiştir ve bu nedenle otomatik yasaklamaya ayarlanmıştır. Haksız bir yasaklama aldığınızı düşünüyorsanız sizleri AnyDesk vb. çeşitli programlar ile kontrol ederek gereken düzenlemeleri sağlamaktayız. İyi oyunlar dileriz.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile sistemimiz son derece gelmiştir ve bu nedenle otomatik yasaklamaya ayarlanmıştır. Haksız bir yasaklama aldığınızı düşünüyorsanız sizleri AnyDesk vb. çeşitli programlar ile kontrol ederek gereken düzenlemeleri sağlamaktayız. İyi oyunlar dileriz.
gerek yok gereksiz bi hile koruma sistemi yapmışsınız hala taratma derdindesiniz ilk önce o hile koruma sistemini adam gibi ayarlayın sonra taratmayı düşünürüz. iyi oyunlar.

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni İçerikler ve Güncellemeler

Yeni İçerikler;
Faction'a S9 Edit Kazma ve S10 Edit Kazma eklendi!

Güncellemeler;
* Sitemiz https://muzcraft.com/ 'daki depo sistemimize ürün süresi eklenmiştir. Mağazamızdan satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde kullanmalı veya değerlendirmelisiniz. Üst üste üyelik veya ürün satın alımı yapmış oyuncularımız tüm üyeliklerini ve ürünlerini depodan kullanarak mevcut üyelik sürelerine takviye sağlatabilirler.
* Sitemiz https://muzcraft.com/ 'daki hediye gönderim sistemimiz güncellenmiştir. Ürün hediyesi göndereceğiniz oyuncu ürünü direkt olarak oyun içerisinden otomatik olarak teslim alır.
* Discord botumuz @Muzcuk Eşleyici#3178'indeki eşleme sorunu giderilmiştir.

Keyifli oyunlar dileriz!​

SwonY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni İçerikler ve Güncellemeler

Yeni İçerikler;
Faction'a S9 Edit Kazma ve S10 Edit Kazma eklendi!

Güncellemeler;
* Sitemiz https://muzcraft.com/ 'daki depo sistemimize ürün süresi eklenmiştir. Mağazamızdan satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde kullanmalı veya değerlendirmelisiniz. Üst üste üyelik veya ürün satın alımı yapmış oyuncularımız tüm üyeliklerini ve ürünlerini depodan kullanarak mevcut üyelik sürelerine takviye sağlatabilirler.
* Sitemiz https://muzcraft.com/ 'daki hediye gönderim sistemimiz güncellenmiştir. Ürün hediyesi göndereceğiniz oyuncu ürünü direkt olarak oyun içerisinden otomatik olarak teslim alır.
* Discord botumuz @Muzcuk Eşleyici#3178'indeki eşleme sorunu giderilmiştir.

Keyifli oyunlar dileriz!​
Ben sunucuya girebiliyorum fakat factiona giremiyorum hesabınıza henüz giriş yapılmamıştır diyor ama giriş yapmış oluyorum.

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sunucuya girebiliyorum fakat factiona giremiyorum hesabınıza henüz giriş yapılmamıştır diyor ama giriş yapmış oluyorum.
Alakalı sorununuz bir kaç gün önce çözülmüştür. Keyifli oyunlar dileriz.