[★]McAutopia[★]Muhteşem RPG Factions Deneyimi[★]Whitelist Yok[★]Alım Var[★]Ne Bekliyosun[★]

EddieManton

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tarafını Seç
Steve:Notch sana sesleniyorum herobrine geri döndü.
Notch:Evet bu doğru herobrine geri döndü ve yalnız değil.Klanını kurup onunla mücadele etmeye başlamalısın
Steve:peki ben bunu nasıl yapabilirim ayrıntılı bilgi verir misin?
Notch:Tabiiki anlatmaya herobrine ile cehennemden kaçan yaratıklardan bahsetmek istiyorum.Sana karşı durucak 3 tane mob var;
Ghost (Ruh):
Bu yaratık en karanlık gecelerde ve güneşte senin ruhunu cehnneme götürmek için bekliyor.Seni bir kere gördükten sonra peşini bırakmaz.

Vampir:
Bu yaratığı sadece 3 şey öldürebilir Güneş Işığı ve Kalbine Saplanan Tahta Kazık(tahta kılıç)Bu yaratıklarla baş etmek için ekstra yemek tahta kılıç ve biraz sarmısak gerekicek.

Colorex:
BU yaratık diğerleri kadar korkunç olmasada arkadaşlarınla kesmek için güzel bir mob.Bu mob kılıcının rengine bürünür

Ve Hayatında görebileceğin en tehlikeli şey HeroBrine
O beyaz gözlerşyle hep seni izliyor olucak en savunmasız anında sana saldırıcak ve en korkulu rüyan olucak

Steve:Ben bu zorlu yaratıklarla baş edemiyecek kadar güçsüzüm ne yapabilirim
Notch:En büyük çözüm klanını kurup gurup halinde dolaşmak diğer bir çözüm ise Tapınaklara sakladığım özel itemler. bir Tapınak:

Bu tapınakların içinde 4 çeşit item bulunur
Apple Of Death: Bu Altın Elma 20 block içindeki bütün mobları öldürür
Sword Of Lightling:Sihirbazlarımız sayesinde onlarca fırtına bulutu bu kılıcın içine hapsedildi.Bir yere vurduğunda yıldırım çarpar
Bow Of Teleporting:Ender incisiyle birleştirilen bu yay ok attığın yere ışınlanmanı sağlar
Ancient Sword:Bu kılıç Herobrine ın kanıyla dövüldğ elinde bu kılıç varken Herobrine yanına bile yaklaşamaz.
Steve:Teşekkürler ama bunların hiçbiri single playerde yok hangi serverde olduğunu ve server hakkında bilgi verirmisin
Notch:Tabii Serverin Adı McAutopia ve IP: mcautopia.minecraft.gs

Ve server Nitradoda Barındığı için Lag Sorunu Olmaz.Şimdi Sana Serveri Göstericem
Genel Spawn

İçinde Her İtemin Bulunduğu Market:

Spawndan Bir Kare Daha:

Orman:

Mesleğe Gçre Para Kazanma Yerleri:

Madenci Mesleği

Artı olarak serverde çok ucuza pazar serverde açık artırma ve piyango sistemi var .Serverin ne kadar güzel olduğunu anladın herhalde ve burada yetkili alımları açık bunlardan biri olmak için yapman gereken şey Formu doldurmak
Form:
Adınız:
Yaşınız:
Deneyimleriniz:
Plugin Bilginiz:
Neden Sen:

Yeniden Söylüyorum Tamamını Okumayanlar İçin
IP: mcautopia.minecraft.gs

Son düzenleme:

BEL4

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sa ben swnizde :TheSystem

size pluginer veya mod aciginz var dediler pluginlerde üstüme yoktur sonouncuda pluginerlik yaptim + olarak premum car ve arkamda 50 kişiden fazla arkadas getirebilirim sweye beni alirsaniz sevinirim

taylan1331

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rpg ile alakası yok zatn konu yanlıs yere açılmış.

EddieManton

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SErver mmorpg dir yani biraz free si yani serbesti :D.Ama RPG sınıfına giriyo konu doğru yerde adimler kontrl etti :)

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mmorpg Ariyorsan Benim Konuya Bak Eddie Mmo rpg nin ne oldugunu Bilmiyorsun.

HeroHaxxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Yanlış Yanlış Yerde Açılmış Ama Şimdilik Şikayet Etmicem

EddieManton

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Yukarda belirtiğimgibi tam RPG diil RGP si Zayıf.Daha serbesti

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzel diyebilirim ama daha türk bayrağının bile yönünü bilmiyorsunuz nasıl Türksünüz siz! Ay solda,yıldız ise sağda olur!

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o pokemon yanlız mcedit ile filter kullnarak yapımışdır[DOUBLEPOST=1380303837,1380296241][/DOUBLEPOST]adminler acayip ilgisisiz