Merhaba

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben OriharaIzaya (çoğu kişi gerçek ismini söylemiş ben de bunu yapmadım , bana göre gerçek ismimi bilmenizin bir önemi yok. Söylememin de bir sakıncası yok ama gereksiz bence zaten merak ettiğinizi de sanmıyorum ) isim uzun farkındayım yakında (154 gün :D) sonra daha kısa bir isim yapacağım. Yaklaşık 1 aydır forumdayım. Biliyorum bu konuyu daha önce açmam daha iyi olurdu. Daha önce de açacaktım ama her seferinde üşendim. Neyse ki bu gün de üşenmedim. Şimdi size kendimden bahsedeyim.

Oyunda kullandığım nickim Soullhunter başkalarını ezmeyi severim ve beni hakkıyla yenen birisini görmek hoşuma gidiyor. bazı serverlarda nickimle giren bir kaç çocuk gördüm onları ben sanmayın ben belli başlı serverlar da oynuyorum (aslında toplam 2 server da oynuyorum biri yabancı server diğeri de Türkiye'nin en iyi serverı) Başlıca sevdiğim ve sevmediğim şeyler var bunlar şunlar

Sevdiklerim: Çikolata , anime izlemek , oyun oynamak ve uyumak

Sevmediklerim: Steve , Düğünler ve çocuklar

hobilerim de var. Her gün en az 5 kişiye noob diyorum. onlarla dalga geçiyorum. Tatlı yemekler yiyorum.

arada sırada işsizin biri olabiliyorum. Başka diyecek bir şey bulamıyorum zaten fazla uzattım. Neyse umarım iyi anlaşırız.

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Noob demek hoş bir şey değil :/
Bende başar memnun oldum .

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin bende Furkan da server sahibi biri olarak noob tarzı kelimeler hoş olmaz yani :D

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. düğünlerle derdin ne senin ? ne yani bir erkek/kız bir erkekğe/kıza a aşık olamazmı evlenemezlermi insanlık ür--- (böyle 13 satır devam ediyor şimdi yazmayayım neyse)
2. hergün 5 kişiye noob diyorsun/dalga geçiyorsun utan :S
hoşgelmedin demek lazım ama neyse hoşgeldin

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demekki yanlız değilmişim.
İnsanları gerektiği yerde paramla gerektiği yerde yeteneklerimle ezmeyi severim bende.
Noob deyip dalga geçmem ama gg easy derim o anlaycağını anlar :D
Hoşgeldin.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
@DPXs iyi oku. :D
Merhaba ben KebapDefender kısaca bana Kebap'da diyebilirsin. Milliyetçi birisiyim.(Aşırı derecede) Milli değerlere çok bağlıyım söyleyeyim baştan. :D Bu büyük ve sıcak aileye hoş geldin. Umarım güzel zaman geçirirsin. :D

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DPXs iyi oku. :D
Merhaba ben KebapDefender kısaca bana Kebap'da diyebilirsin. Milliyetçi birisiyim.(Aşırı derecede) Milli değerlere çok bağlıyım söyleyeyim baştan. :D Bu büyük ve sıcak aileye hoş geldin. Umarım güzel zaman geçirirsin. :D
Yeniliklere açıksın bakıyorum B) :D

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hoş bulduk :alay:
yok o kadar kötü biri değilim :D sadece kendisini oyun da pro olarak nitelendiren , hile de kullanan kişileri yendikten sonra onlarla dalga geçiyorum. daha sonrasında bir daha gel gibisinden şeyler söyleyip sonra tekrar yeniliyorlar daha daha sonrasında da çeşitli hakaretler ve küfür ettikten (ben demiyorum yanlış anlamayın) sonra oyundan çıkıyorlar ve onları tekrardan o oyunda görmemiş oluyorum genel de böyle gelişir. yani sadece oyunun zevkini bozan kişilerle uğraşıyorum.

ayrıca forum kurallarını foruma ilk geldiğim günde okumuştum. Hala da hatırlıyorum.