Metin 2 Pvp Sorun Bakarmısınız :/

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben ve birkaç arkadaşım nostalji yapıp metin 2 oynamaya karar verdik ve pvp oynayalım dedik
Fakat 2 arkadaşım sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorken
ben oyunu açtığımda, oyun kafayı yiyor

Örneğin;

Sorununu bilen arkadaşlar varsa en kısa sürede ulaşırlarsa sevinirim
İyi Akşamlar...

(Konu Yanlış Yere Açılmışsa Söyleyin Düzeltebilirim)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar çakma serverlar normal Metin 2 indir sıkıntı çıkmaz.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Metin2 Bırak Trove Oyna :p

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu sil, tekrar yükle ve sorunsuz olduğundan emin ol daha sonra pvp packlerini metin2 tr nin içine at. Buda olmazsa arkadaşlarının birinden flash bellek ile alıp öyle dene oda olmazsa sisteminde sorun vardır.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunu sil, tekrar yükle ve sorunsuz olduğundan emin ol daha sonra pvp packlerini metin2 tr nin içine at. Buda olmazsa arkadaşlarının birinden flash bellek ile alıp öyle dene oda olmazsa sisteminde sorun vardır.

Ben direk pvp halini kurdum arkadaşlarda öyle yaptı o zaman normal metin 2 indirip pvp dosyalarını içine mi atayım ?[DOUBLEPOST=1437510786,1437510754][/DOUBLEPOST]

Bir de sistemde nasıl sorun olabilir diğer oynadığım oyunlarda pek sorun çıkmadı

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben direk pvp halini kurdum arkadaşlarda öyle yaptı o zaman normal metin 2 indirip pvp dosyalarını içine mi atayım ?[DOUBLEPOST=1437510786,1437510754][/DOUBLEPOST]
Bir de sistemde nasıl sorun olabilir diğer oynadığım oyunlarda pek sorun çıkmadı
Zaten normal Metin 2 olmadan çalışmaz ki. Önce normal Metin 2 Tr yükle sonra indirdiğin pvp dosyalarını Metin 2 klasörünün içine at sonra oyuna gir olur.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi dene olmazsa bu konuya mesaj at yardımcı olurum.

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an indiriyorumda dosyaları tam olarak nasıl atıcam neyi neye atıcam ?

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
önce normal launcher denedim oda bu şekidle oldu sonra dosyaları attım yani pvp dosyasını noramlin içine yine olmadı