Millet Temalı YT Arkaplanları:

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deniyoruz yavaş yavaş. Nereye giderse artık.
Viking Teması;

Türki Tema;

Aklınızda bulunsun kurcalayarak çözüyorum Photoshop'u. Tutorial izlemedim. (Daha vikingte katmanları birleştirmeyi öğrendim mesela. yaptığım 5. arkaplan olmasına rağmen :D)

Minecraft Temalı Arkaplanlar

Yorumlar mühim önceden dediğim gibi.

Tağğlist;

@BerkPW (Seni en başa koydum sen istediğin için :D)
@Rayandu
@Acarz
@Monkeygunner5000
@ErenBeyazkurt

Son düzenleme:

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Bu Çok Hoj Olmişte Teneke'nin T Harfi Çok Değişik Olmuş Ok İşareti Gibi Onu Başka Birseyle Değiştirsen Daha Hoj Olabilir

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Bu Çok Hoj Olmişte Teneke'nin T Harfi Çok Değişik Olmuş Ok İşareti Gibi Onu Başka Birseyle Değiştirsen Daha Hoj Olabilir

Kullandığım Font direk Viking rün yazısından alıntı. Onlarda öyle harfler olduğu için T ok (Tyr) şeklinde olmuş

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 luk bir şey yap 10 vereyim not 10 puan almak istiyorsan daha çok sade ve modelleme kullan 2D

Öğrenicez :D Yavaş yavaş. Daha 1 tane tutorial'in yarısını izledim. Bir de senin telefon modellemesinin yarısını izledim. İnat ettim izlemicem :p

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fena olmamış fakat "Türki Tema'da" Göktürk Alfabesi ile kelimeyi sağdan sola yazsaydın daha şık olurdu.Ama ilk önce yazacağın kelimenin Türkçe kökenli olmasına dikkat etmelisin.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fena olmamış fakat "Türki Tema'da" Göktürk Alfabesi ile kelimeyi sağdan sola yazsaydın daha şık olurdu.Ama ilk önce yazacağın kelimenin Türkçe kökenli olmasına dikkat etmelisin.

Çok Türk linguistiğiyle aram yoktur. Direk latin alfabesi ve okunabilirliği ön planda tutup düşündüm. Tarihsel tutarlılıla pek ilgilenemedim :/

Yorumun için teşekkürler :)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@BerkPW Sonuncu senin için. Elimden geldiğince basit yaptım.

Bu arada o şapkadan bende var. Kışın inanılmaz sıcak tutuyor :D

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim dediğim basit öyle değil arka plan mat ve teferruatlı olcak öndeki yazı vs gölge kabartma olmadan flat renklerde sade olucak