Mine-imator Screenshot [Deneme]

Nasıl Olmuş?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar.
Mine-imator ile deneme yapıyordum.Özelliklerini falan karıştırırken böyle bir screenshot oluştu.Yakında animasyon yapmaya çalışacağım :) Lütfen fikirlerinizi belirtin :)

Eklediğim ayrıntılar:
-Güneş doğarken normalde böyle gözükmüyor.Bende ayarlarını kurcalayıp daha gerçekçi olmasını sağladım.Kırmızıyı tam kırmızı değil biraz daha açık kullandım.

-Resimde gözükmüyor ama Steve elindeki yayı 2 eliyle tutuyor.Normalde direk elinin ucuna koyabileceğim halde böyle yapmayı tercih ettim.

-Wither'ı koyduğumda her kafa farklı yere bakıyordu.Ortada ki Steve'e yanlar dakiler çöle bakıyordu.Hepsinin kafasını Steve eğdim.Yanlardaki kafaları Steve'e doğru çevirdim.Sonra çöl için hazır schematich mi ne ondan ekledim.

Ayrıca bilginiz olsun bu benim ilk denemem :)

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne kadar basit gözükse de oldukça uğraştım.Steve biraz sorun yaratmıştı.Teşekkürler :)

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
//Hort Servisi

Sanki güneş aşşağıdan doğuyomuş gibi :domuz: onu düzeltirsen çok iyi olur

Son düzenleme:

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu söyleyeyim tabii sen istediğin programla yap o sana kalmış :D ama mine-imator seni geliştirmez yani hiçbir efekt vermiyor program eğer güzel resimler veya animasyonlar çıkarmak istiyorsan cinema 4d veya 3ds max kullanabilirsin