MineCon 2018 Hakkında Tahminler

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

copy_of_minecon_earth_20_web-8c0a93db-6454-41df-8b6d-9a4e358c904b.png
Merhabalar! Bu konu altında MineCon 2018'de olabilecekler hakkında tahminde bulunacağım ve olacaklardan bahsedeceğim.

MineCon
Mojang, 2017 ve 2018'de çok özel topluluk buluşmaları yapacağını iddaa etmekte. Oyun içi Realms topluluk buluşmaları olacağını tahmin etmekteyim, Minecraft topluluğunu krallıklarda görmemiz mümkün olabilir! Klasiklerin olacağı da malum; Yayıncı, oyuncu buluşmaları, bir yığın cosplay gösterileri ve 2017'de düzenlenecek üç etkinlik gibi. Bunların dışında oyun hızlı bir şekilde geliştirilmekte. Oyunun geleceğiyle ilgili bir hayli duyuru görebiliriz. Bildiğiniz üzere MineCon için biletler kaldırıldı fakat düzenlenecek olan bazı etkinlikler mevcut. Düzenlenen MineCon etkinlikleri için bilet alabileceğiniz en güvenli adres spoilerda bıraktığım Minecraft'ın kendi sitesine ait olan sayfadır.
minecraft.net/en-us/minecon/

Pelerinlerden ne haber?
Pelerinler, MineCon etkinliğinin MINECON EARTH olarak değiştirilmesinin üzerine yeni tasarlanan logoyu barındıracağını düşünüyorum (başlığa eklenen logo); bu sefer Enderman tasarımlı veya piston tasarımlı pelerinlerden daha çok Mojangla ilgili bir logo tasarımı olacağını düşünüyorum. Her zamanki gibi pelerinler gelenlere dağıtılacak. Twitch üzerinden çekilişler olacağını düşünmüyorum; çünkü pelerin kodları için de gelen bir o kadar insan olacak.

MineCon 2018, ileri bir zamanda olacağı için şu anda keskin tahminler yapmak güç; zaman geçtikçe yeni tahminleri ve paylaşılan planları, spoilerları sizlere aktaracağız! Eğer sizin de tahminleriniz varsa konuya yorum olarak yazın lütfen.
İyi forumlar!

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Bu gün nedense hep böyle kaliteli konular görüyorum, teşekkürler :)