Haber Minecon 2018 Nerede Olacak?

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Turk.png

Minecon Earth.png

Minecon 2018 Nerede Olacak?

Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konumda Minecraft'ın meşhur Minecon etkinliğinin nerede olacağından bahsedeceğim.

Öncelikle Minecon'dan biraz bahsetmek istiyorum. Minecon yaklaşık 90 dakika boyunca Minecraft bilgileri ve çok daha fazlasıyla dolu, Minecraft hayranlarıyla da karşılaşabileceğiniz çok güzel bir etkinlik. Eğer biletler bittiyse veya işinizin mesai saatleri yüzünden etkinliğe gidemiyorsanız sakın üzülmeyin! Etkinliği canlı yayından da takip edebileceksiniz. Tabii internetiniz varsa. Ayrıca aklınızda bulundurmanızda fayda var, Amerika Birleşik Devletlerinin birçok eyaletindeki sinemalarda Minecon Earth'ü dev ekranlardan izleyebileceksiniz.

Minecraft yani Mojang, Minecon şovlarını çok daha eğlenceli hale getirmeyi de planlıyor. Minecon Earth kapsamında, Minecraft'ın geliştiricileri ile Minecraft'ın hayranlarının buluşturulması da hedefleniyor.

Minecraft 1.13 ile bildiğiniz gibi birçok özellik eklendi ve oyun çok daha iyi hale getirildi. Çok tatlı yunuslar ve kaplumbağalar eklendi. Yüzme animasyonu değişti. Artık suyun kaldırma kuvveti var yani suya bir eşya attığınızda o eşya suyun üstüne çıkıyor. Eğer suyun üstüne magma bloğu koyarsanız suyun üstünden baloncuklar çıkıyor. Bu baloncukların üstüne geldiğinizde sizi yukarıya kaldırıyor. Yeni basamaklar ve merdivenler oyuna eklendi. Oyun daha optimize hale getirildi yani artık daha fazla FPS alabileceğiz. Minecon Earth'te bu gelişmelerden detaylıca bahsedileceğini düşünüyorum. Çok güzel bir etkinlik bizi bekliyor olacak :)

Eğer Minecon için bilet almak isterseniz aşağıdaki adresten etkinliğin olacağı yerleri görüp bilet kalan yerlerden bilet satın alabilirsiniz. Ayrıca yine aşağıdaki adreste kostüm yarışmasını da görebilirsiniz. En iyi kostümlerin sahipleri Minecon etkinliğine bedava gitme hakkı kazanacak ve tüm etkinliği canlı canlı izleme fırsatına sahip olacak. Kostüm yarışmasına katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar!

Umarım Minecon ile ilgili hazırladığım rehber sizin için yararlı olmuştur. İyi forumlar!