Minecon California 2016 | Amerika'ya Gidiyoruz!!

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Herkese Merhaba!
Geleneksel düzenlenen Minecon bu sene yani 2016'da California'da düzenlenecek! Her ne kadar hiçbir zaman Minecon'a gitmiş olmasam da internetten bütün videolarını izlediğim için söyleyebilirim ki imkanı olan kişilerin mutlaka gidip görmesi gerekli. Eylül 24-25 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Minecon'a birçok önemli isim katılım gerçekleştiriyor. Kostüm yarışmaları, eğlenceli aktiviteler, Minecraft geliştiricileri ve 12.000 Minecrafter'ın buluştuğu inanılmaz bir festival!

Minecon kısacası resmi olarak Minecraft&Mojang yönetimi tarafından düzenlenen Minecraft severlerin buluştuğu bir topluluk&festivaldir.

Eğer ki gitmeyi düşünüyorsanız işte bilet almayı düşünen kişiler için bazı hatırlatmalar,
  • Bütün bilet fiyatları standart olarak 160$'dır. Türk parası ile yaklaşık 450TL yapıyor.
  • 3 yaş ve altı kişilere giriş ücretsizdir.
  • Biletler yalnızca bu adresten satılmaktadır. Başka sitelere kulak asmayın.
  • 6 Mayıs 2016 tarihinde ilk 6000 bilet satışa sunulacak.
  • Diğer 6000 bilet ise 7 Mayıs'ta satışa sunulacak.
  • Tek bir siparişte maksimum 6 bilet alabilirsiniz. (Yan yana oturmak için vesaire.)
  • Bileti alan kişi hakkını bir başkasına devredemez, satamaz! Biletlerde size ait bilgiler yazacaktır.

MINECON HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR
-Cevaplar Mojang tarafından verilmiştir.​

Minecon'da neler yapacağız/göreceğiz/duyacağız?
"-Çok ama çok fazla şey! Önemli Minecraft konuları hakkında tartışmak için paneller düzenlenecek. Minecon'a katılan kişiler için sürpriz olaylar gerçekleşecek!
İşte burada geçen seneye ait bir Minecon videosu mevcut."

Bu senede kostüm festivali olacak mı?
"-Kesinlikle evet! Çılgın Minecraft oyuncularının yaratıcılıklarını konuşturmasına bayılıyoruz. Bu sene de festival devam ediyor.
Geçen seneye ait Minecon kostüm festivali görüntüleri,"

Eğer Minecon'a bilet almama rağmen bir aksilik çıkarsa?
-Biletinizi çöpe atın bize ne. Şaka şaka buyurun cevapları: Etkinlik başlamadan 15 gün öncesine kadar biletinizi geri iade edebilirsiniz.

Ben yetişkin birisiyim kardeşimi/kuzenimi/çocuğumu/yeğenimi etkinliğe götüreceğim, bilet almam gerekli mi?
"-Evet! Minecraft her yaştan oyuncuya sahip bir video oyunu. Bu yüzden etkinliğe katılacak herkesin bilet alması zorunludur."

Etkinlik için müthiş bir fikrim var, aynştaynım ben. Size nasıl söylerim?
-Fikirlerinizi dinlemekten zevk alırız. Ancak bunun için biraz daha beklemelisiniz. Yakın vakitte bize (Mojang'e) fikirlerinizi iletebileceğiniz bir yer olacak.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
MineCON'u Türkler bastı diye haber yaparlar. Ünlü oluruz. Alayım mı acaba bilet.
  • 3 yaş ve altı kişilere giriş ücretsizdir.
Yürüyün forum MineCON'a emekliyoruz...