Minecraft 1.20 Survival oynayacak arkadaş arıyorum.

Bubblegum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adım
Arif
Yaşım
23
Aslında seriye tek başıma başlayacaktım ama 1 arkadaşla daha iyi başlayacağımı düşündüm, hayalim orta çağ kasabası kurmak ve endi yeniden yapmak, baya ekstreme (aşırı) hayallerimin olduğunu biliyorum ama daha önce modern halini tek başıma yaptıysam, bir arkadaşımla daha fazlasını yapabilirim. Mimarlığım iyidir bu konuda özellikle kendimi geliştirirerek sürekli renk paletleri deniyorum bloklarla. Kısaca benimle oynayabileceK +17 Yaş ve üzeri arkadaş arıyorum. 23 Yaşımdayım, yazılım mühendisiyim evden çalışıyorum.

Discord ID'im : 981965275954053170
Discord: bubblegum0000 (DİSCORD YENİ SİSTEMİ "#" işareti kaldırıldı direkt böyle ekleyebilirsin. )
Mail adresim: [email protected] (Sürekli kontrol ediyorum)
Discord : Bubblegum#0001

Son düzenleme:

MrHamsi61

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Aslında seriye tek başıma başlayacaktım ama 1 arkadaşla daha iyi başlayacağımı düşündüm, hayalim orta çağ kasabası kurmak ve endi yeniden yapmak, baya ekstreme (aşırı) hayallerimin olduğunu biliyorum ama daha önce modern halini tek başıma yaptıysam, bir arkadaşımla daha fazlasını yapabilirim. Mimarlığım iyidir bu konuda özellikle kendimi geliştirirerek sürekli renk paletleri deniyorum bloklarla. Kısaca benimle oynayabileceK +17 Yaş ve üzeri arkadaş arıyorum. 23 Yaşımdayım, yazılım mühendisiyim evden çalışıyorum.

Discord ID'im : 981965275954053170
Discord: bubblegum0000 (DİSCORD YENİ SİSTEMİ "#" işareti kaldırıldı direkt böyle ekleyebilirsin. )
Mail adresim: [email protected] (Sürekli kontrol ediyorum)
İstersen birlikte oynayabiliriz

Moderatör tarafından düzenlendi:

Yeaqrt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba bu yıl üniversite sınavına girdim artık bomboşum belki de 10 yıldır minecraft oynuyorumdur. hem oyun bilgim yüksek hem de buildim iyidir. ben de kendime survival için arkadaş arıyordum. 1.20 guzel bir baslangıç olabilir.
hala başlamadıysan oynayabiliriz istersen.

Son düzenleme:

OSAKA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord adım: nismoztune iletişime geçerek minecraft arkadaşınızı bulabilirsiniz, benim 2-4 kişi arası bir ekibim var ve hâla insan arayışındayım.
Bana ulaşın ve ortalama 5-6 kişi ile survival zor mod hilesiz bir minecraft maceramız başlasın :)
Esenlikler.